Nobalso par labāko Can Can picas reklāmas scenāriju – Aldis

32 komentāri
Nobalso par labāko Can Can picas reklāmas scenāriju – Aldis
Foto: Toms Norde

Līdz piektdienas plkst. 17.00 realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem sadarbībā ar Can Can picu, individuāli bija jāsagatavo Can Can picas reklāmas scenārijs. Labākais iegūs tiesības filmēt Can Can picas reklāmas klipu, un to, kurš tas būs, noteiksit jūs!

Līdz pirmdienas rītam portāls Skaties.lv piedāvā iespēju uzmest aci dalībnieku sagatavotajiem scenārijiem, jo tieši jūs noteiksiet to laimīgo, kuram būs iespēja būt galvenajam komponistam, pēc kura notīm tiks izveidota realitātes šova TV Zvaigzne atbalstītāja Can Can picas reklāma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aldis savā scenārijā ir iekļāvis pat skaitāmpantiņu:

Vasara – pa visu ekrānu vējš virpulī griež zaļas koku lapas (2 sek.), lapas lēnām izzūd, to vietā griežas pica Can Can un lēnām apstājās (3 sek.). Rudens – pa visu ekrānu vējš virpulī griež krāsainas koku lapas (2 sek.), lapas lēnām izzūd, to vietā griežas pica Tonara un lēnām apstājas (3 sek.) Ziema, pa visu ekrānu, vējš virpulī griež sniegpārsliņas (2 sek.), sniegpārsliņas lēnām izzūd, to vietā griežas pica Margarita un lēnām apstājās (3 sek.). Pavasaris – pa visu ekrānu griežas krāsainas pavasara puķes (2 sek.), puķes lēnām izzūd, to vietā griežas pica Četri gada laiki un lēnām apstājās (3 sek.). Šīs kadru maiņas laikā fonā skan ritmisks bīts, bez teksta!
Kadrā pārmaiņus pa vienu sekundi mainās ēdienu bildes un Can Can logotips uz dažādu krāsu fona, kopā 22 sekundes, tad pa visu ekrānu pica Margarita, fonā un pa virsu lieliem burtiem Can Can un mazākiem burtiem, picēriju adreses un tālruņu numuri, pa kuriem var pasūtīt ēdienus uz mājām (kopā 3sek.). Šīs epizodes laikā fonā turpina skanēt ritmisks bīts un šāds teksts rečitatīvā:
Ziema vai vasara, vakars vai rīts,
Ja gribi ēd uz vietas, ja gribi, ņem līdz!
Can Can tev piedāvā ēdienu klāstā,
Draudzīgas cenas kā pasaku stāstā!
Ja ir tā, ka negribas iet vairs ar kājām,
Tad zvani, tev visu piegādās uz mājām!

Can Can, jaunās paaudzes picērija!

FIN

TOP komentāri

 • Inese
  0 0 0

  Inese

  Man sākumā Alda reklāma likās par vienkāršu. Bet ziniet... ir pagājusi nedēļa. es joprojām pieķeru, ka dungoju tieši šo gabalu. Tātad- kā reklāma- ideāla! Es par Aldi!
 • VIOLA
 • Nika
  0 0 0

  Nika

  10 ! Vispār viņam ir oriģinalitāte, kuru pieslīpējot, var tiešām TV parādīties interesanta personība.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl