Neimanis un Marta plāno seksiņu pēc šova

24 komentāri
Neimanis un Marta plāno seksiņu pēc šova
Foto: Toms Norde

Rit iespēju realitātes šova TV Zvaigzne pēdējās dienas. Līdz finālam palicis pavisam maz, taču šis šovs dažu dalībnieku dzīvē bijis nozīmīgs ne tikai karjeras izaugsmē. Marta un Neimanis šovā satikās un iemīlējās.

Jau no pirmās dienas, Neimanis uzstājīgi aplidoja vienu no Grīšļu māsām – Martu. Lai arī Marta, sākumā pretojās jaunekļa uzmanības apliecinājumiem, viņš panāca savu. Marta atzinusi, ka viņai patīk Neimanis. Jaunieši visu šova laiku turējušies cieši kopā un iespējams tas viņiem palīdzējis nokļūt līdz pat finiša taisnei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Balodīši viens otru atbalstījuši gan veicot uzdevumus, gan grūtākos un emocionālos brīžos. Laiks, ko abi mīlnieki pavadījuš šovā, licis vienam otru labi iepazīt.

Lai arī Neimanis un Marta ļāvušies kaislīgiem skūpstiem kameru priekšā, gan intīmām sarunām, skatītājiem mīlas priekus nav izdevies redzēt. Neimanis un Marta atklāja, ka nodarboties ar seksu visas Latvijas priekšā viņi nevar. Taču, tas nav liedzis viņiem šo notikumu plānot pēc šova noslēguma. Abi jaunieši viens otram atklājuši pat savas slēptākās intīmās vēlmes un noslēpumus.

Vai Neimanis un Marta paliks kopā pēc šova? Vai viņu, šova laikā, māklīgi radītā mīlestība izdzīvos arī reālajā pasaulē? To rādīs laiks…

Seko līdzi notikumiem un uzzini, kurš kļūs par realitātes šova TV Zvaigzne uzvarētāju!

TOP komentāri

 • studente
  0 0 0

  studente

  Ne jau tas, ka gatavs režisors(gandrīz gatavs Neimanis ir tikai pēc diploma), bet skumji ir tas, ka Juris būdams galvas tiesu pārāks par visiem - neuzvarēja. Tas ir tāāāds dzīves paradokss, ka grūti to saprast. Domāju, ka te ir vai nu mazo meiteņu atbalsts Neimanim vai arī ..., domā ko gribi. Cita izskaidrojuma nav. P.S. Juri personīgi nepazīstu, tomēr ļoti žēl, ka neredzēšu viņu TV ekrānos.
 • Zvaigžņu pētnieks
  0 0 0

  Zvaigžņu pētnieks

  Šovs ir izgāzies , ja uzvar jau gandrīz gatavs režisors . Drūma vilšanās.
 • vvv
  0 0 0

  vvv

  Nu ko Marta varēs Neimanim ne tikai pirkstu dupsī iebazt, bet arī ar "strap on" riktīgi dibenā izmīlēt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl