Neimanis un Dārta viens par otru

Komentāri

Šīs dienas un pat visas pēdējās nedēļas nu jau vairs tikai otra lielākā intriga aiz Kristīnes paziņojuma, ka gaida bērniņu, ir Neimaņa un Martas savstarpējās attiecības. Abi atkal tika izsaukti uz šodienas pārrunām jeb grēksūdzi, kur Balstiņa centās noskaidrot, ko tad īsti viens par otru domā.

Kā pirmo uz pārrunām “Dievs” jeb Balstiņa aicināja nevis Martu un Neimani, bet gan jaunāko Grīšļu māsu – Dārtu, kurai arī tika uzdots izstāstīt, ko viņa domā par jauno saldo pārīti. Viņasprāt, puisis māsā ir ieķēries vairāk, kam daļēji piekrita arī pats Dzintars. Taču nenoliedz, ka viņam ir ļoti, ļoti paveicies ar meiteni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Marta savukārt stāsta, ka viņi ļoti labi pavada laiku, kas gan nav pārāk pārliecinoši un neliecina par to, ka jūtas un noskaņojums attiecībā vienam pret otru ir abpusēji nopietns. Taču – kurš gan var pateikt, kas to sieviešu galvās notiek, vai ne?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl