Neimanis atsakās palīdzēt Džokeram un Rihardam

12 komentāri
Neimanis atsakās palīdzēt Džokeram un Rihardam
TV Zvaigzne

Nedēļas “lielais” uzdevums nokaitējis gaisu šova dzīvoklī.

Šonedēļ topošajiem TV darbiniekiem jāizveido videostāsti, intervijas ar cilvēkiem, kuri ir kā iedvesma sabiedrībai. Lai paveiktu uzdevumu, dalībniekiem jāstrādā komandās pa divi. Lindas partneris šim uzdevumam ir Aldis, Marta strādā roku rokā ar jauniņo Santu Nr. 1, Juris darbojas kopā ar Neimani, Santa ar Dārtu, Edgars sadarbojas ar [Ex] da Basu, bet Džokers ar šova ”zaļknābi” Rihardu.

Neimanis un Juris, veicot iepriekšējos uzdevumus, sevi jau pierādījuši kā talantīgi un spējīgi topošie TV darbinieki, taču Martai un Džokeram šī nedēļa ir pārbaudījums, jo jāsadarbojas ar pilnīgiem “neprašām” – Santu Nr. 1 un Rihardu. Nav šaubu, ka Martai Neimanis gatavs palīdzēt par visiem 100%, taču, saņēmis piedāvājumu izlīdzēt Džokeram un Rihardam, viņš teica, ka to darīs tikai tad, ja atliks laiks, jo tomēr – visi ir konkurenti, un par savu uzdevumu jāpadomā vispirms.

Pametis pārrunu telpu, Neimanis atkal devās čubināties ar Martu, kura, ne mirkli negaidot, metās čīkstēt, ka viena ar šīs nedēļas uzdevumu galā netiks. Neimanis teica: “Nu montāžas plānu es tev palīdzēšu uzrakstīt.” Marta savam mīļotajam teica, ka viņai vajadzīgs atbalsts, jo citādi sajuks prātā: “Es visu daru viena!” Vai Martai šķiet, ka no jaunās Santas nav nekādas jēgas?

Vai Neimanis atradīs laiku, lai palīdzētu kolēģiem, kuri ar šāda veida uzdevumu sastopas pirmo reizi? Kā veiksies Martai un Santai Nr. 1, un cik augstu meistarību parādīs pats Neimanis un Juris? To uzzināsim jau nākamajā pirmdienā, kad skatītāju vērtējumam tiks nodots “lielā” uzdevuma videoieraksts. Seko līdzi notikumiem Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

12 komentāri