Neimanis ar Martu atrod vietu, kur “neķer” kameras

2 komentāri

Ak, šīs pāru būšanas – lai gan oficiāli viņi abi nav atzinuši, ka ir pāris, visiem jau sen skaidrs, kas Neimaņa un Martas starpā notiek. Realitātes šova TV Zvaigzne pirmie balodīši telpās jau sameklējuši vietu, kur netraucēti var baudīt divvientulību. Pēc portāla Skaties.lv piejamā videomateriāla skaņas aptuveni var noprast, ar ko abi tur nodarbojas.

Pirmo skūpstu no viņiem sagaidījām jau pirmdien, bet vairāk par mīlīgu apķeršanos tiešraižu un nodarbību laikā šova skatītāji tā arī nav sagaidījuši, toties šodien pārrunu jeb grēksūdzes laikā varējām vērot interesantu situāciju – Neimanis Martai paradīju vietu, kur viņi ir neredzami un netraucēti var baudīt divvientulību. Vai tagad abi mīlnieki tur būs redzami biežāk? Skaties Kanālā 2 un tiešraidē visu diennakti realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl