Millers saplēš scenārijus. TV Zvaigznēm 12 stundas, lai uzrakstītu jaunus

0 Komentāru
Millers saplēš scenārijus. TV Zvaigznēm 12 stundas, lai uzrakstītu jaunus
Foto: Toms Norde

Certurtdienas vakara viesis šovā TV Zvaigzne bija skandalozais producents Juris Millers, kurš pie topošajām ētera sejām ieradās, lai dalītos pieredzē.

Millers TV Zvaigznēm ieteica izvirzīt skaidru mērķi un tad darīt visu iespējamo, lai tam tuvotos. Producents atklāja, ka sapni par koncertzāli sapņojis septiņus gadus un beidzot tas piepildījies.

Tā kā Juris Millers ir arī vairāku Latvijas skatuves mākslinieku menedžeris un savā paspārnē pieņēmis arī bijušos realitātes šovu dalībniekus, viņš topošajām slavenībām ieteica padomāt par savu oriģinalitāti un to, ar ko viņi paliks atmiņā skatītājiem, kas būs tās lietas, kuras viņi spēs piedāvāt publikai pēc tam, kad šovs būs beidzies un spožās prožektoru gaismas nodzisīs.

Atbildējis uz šova dalībnieku jautājumiem un pastāstījis savu bagāto pieredzi Latvijas šovbiznesa industrijā, Juris ķērās pie TV Zvaigžņu šīs nedēļas uzdevuma un scenāriju analīzes. Aizkadrā iepazinies ar jauniešu veikumu, Millers drosmīgi saplēsa viņu rūpīgi rakstītos scenārijus sociālajām reklāmas kampaņām un atzina tos par absolūti nederīgiem. Tajā brīdī dalībnieku sejās parādījās šausmas, sašutums un arī neizpratne, taču producents aicināja viņus “atvērt acis plašāk” un “ieslēgt” savu radošumu. Millers TV Zvaigznēm pastāstīja vairākus vēsturiskus faktus par Maskavas ielu un forštati Rīgā un deva tieši vienu nakti laika, lai topošās zvaigznes sagatavotu jaunus filmēšanas scenārijus: “Jums ir tieši viena nakts laika, lai uzrakstītu tos no jauna. Aizmirstiet stereotipus. Nav nekā pretīgāka par tukšumu cilvēku acīs. Vajag visā ielikt savu oriģinālo pieeju.”

Vai nakts melnumā būs tapuši jauni sociālo reklāmas kampaņu scenāriji, kam šodien ir nodošanas laiks? Vai jaunās TV sejas būs ņēmušas vērā producenta ieteikumus? Uzzināsit, ja sekosit notikumiem šovā visas dienas garumā TV Zvaigzne mājaslapā.

0 Komentāru