27 komentāri

Trešdienas pārrunu jeb grēksūdzes laikā viena no, iespējams, skatītāju nīstākajām dalībniecēm – Marta – kļuva ļoti domīga, kāpēc tas tā ir!? Taču meitene atzina, ka līdz šim šo 10 nedēļu laikā ir bijusi ļoti godīga.

TOP komentāri

 • ANNA
  0 0 0

  ANNA

  Piekrītu,bet patiesībā jau viņa no šitā visa ne nieka nenorīs,ko mēs te sakām ,jo kritiku viņa nepieņem,tā ir audzināta,pati labākā ,pati skaistākā.Savā dzīvē Martai ļoti grūti klāsies,šādus cilvēkus neieredz.Mūsu kolektīvā arī ir viena identiska čūska.Viņai ļoti smagi dzīvojas draugi novēršas,kolektīvs labāk redz viņu ejam,VISI IR ATŠIFRĒJUŠI VIŅĀ LIEKĒDI MAITU AR SMUKU PURNIŅU,
 • studente
  0 0 0

  studente

  Jā, es arī to ievēroju. Tas nebija forši. Jautājumus vispār varēja lasīt neitrāla persona, jo tos var lasīt izvēles kārtībā - kuri patīk, tos lasa, kuri nepatīk, nelasa. Bet tā kā neitrālu personu tur nav, tad varēja palūgt tos nolasīt inteliģentajam Jurim. Viņš droši vien izvēlētos saudzīgākus jautājumus visiem:))
 • Tomy

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl