Marta: Uzvarēšu es vai Juris! Tā vienkārši notiks

58 komentāri
Marta: Uzvarēšu es vai Juris! Tā vienkārši notiks
Toms Norde

Marta jau no šova pirmās dienas nav slēpusi savu vēlmi strādāt televīzijā un kļūt par realitātes šova TV Zvaigzne uzvarētāju.

Viņa vairākkārt atzinusies, ka uz šovu nākusi, lai uzvarētu, un savu vietu nevienam nebūtu ar mieru atdot, pat ja uz izbalsošanas strīpas sēstos māsa Dārta, kura nu jau šovu pametusi vai Martas “lielā mīla” Neimanis.

Nedēļas nogales aso jautājumu vakarā Marta teica: “Uzvarēšu es vai Juris. Tā vienkārši notiks. Vai pie visa vainīga būs montāža.” Marta atklāja, ka bez Dārtas nav kļuvis vieglāk, tieši otrādi – pietrūkst māsas atbalsta.

Šodien pārrunās Marta teica, ka arī viņu pārņēmis pirmsfināla stress: “Mans mērķis ir strādāt televīzijā un šāda veida projektos. Manas lielākās bailes ir no vienkāršas dzīves, darba laika no 9.00–17.00, no lielveikala pēc tam…, un es zinu, ka reiz šīs bailes sakaušu.” Marta domā, ka dzīvi vienmuļu padara pats cilvēks, tāpēc vēlas strādāt televīzijā, lai viņas dzīve būtu radoši piepildīta.

Marta atklāja, ka pie sava darba strādājusi patstāvīgi un Neimanis viņai nav palīdzējis.

Kāda raidījuma ideju šovakar prezentēs Marta? Un vai viņas sapņi piepildīsies? Vai Marta kļūs par šova TV Zvaigzne uzvarētāju? Seko līdzi notikumiem šovā un uzzini pirmais.

TOP komentāri

 • lilija
 • mimme
  0 0 0

  mimme

  lol,ja tu nesaproti, tad arī neraksti! Tad jau tu neskaties internetā šovu diennakti un tad neredz, kā viņas abas māsas uzvedās? Tas nav nosodījums, bet izteikti viedokļi par viņu darbiem un nedarbiem.
  Kas mēs priekš viņām esam, kā tikai pelēkā massa, dauņi, pēdējie muļķi.
  Labi,ka tu tāda neesi!
 • pff
  0 0 0

  pff

  Jaaa,Marta, kad sapnjo aizver acis, gribeeshu redzeet kaa Tu uzvareesi...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl