Marta šovu nepametīs; Dārta grasās iziet otrdien – TV Zvaigzne

6 komentāri

Pēc vakardienas piedzīvojumiem, kas saistīti ar Dārtu un atklājumiem par viņas pagātni, māsas Grīsles bija uzrakstījušas iesniegumu par šova pamešanu, par ko tika arī runāts pārrunās.

Šodien grēksūdzes jeb pārrunu aktuālākā tēma bija Grīšļu māsu lēmums nodot iesniegumus, kur tika lūgts viņām šovu pamest, kā arī, protams, pašlaik vienīgā attiecību epopeja, kas tomēr turpinās joprojām – Martas un Neimaņa attiecības.

Kā atklājās, vecākā no māsām – Marta – savu lēmumu mainīja, bet Dārta pie sava uzrakstītā turas joprojām, kopīgi ar Balstiņu nolemjot, ka tas varētu notikt otrdien. Vai tas nozīmē, ka viens no nelaimīgajiem, kas sēdēs uz izbalsošanas strīpas, jau ir zināms? Turpiniet sekot līdzi notikumiem realitātes šovā TV Zvaigzne gan Kanāla 2 tiešraidēs, gan arī šova mājaslapā 24 stundas diennaktī.

TOP komentāri

 • Indigo
  0 0 0

  Indigo

  Tak tā Dārta savu māti pielīdzināja cūkai... kad sadzērusies pateica Martai tada pati cūka kā mamma.. vai nav duma ? Un Marta arii atzinas ,ka piedzerusies nejaushi iegulusies kaķa vēmēkļos ! Nu viņas tur trīs runajās vīnu dzerot. Marta , Dārta un Linda. nedēļu atpakaļ un tad visus citus par dzērājiem sauc... a un Dārta atzina ,ka ir lietojis narkotikas! Vot patiesība par viņām !
 • 345
  0 0 0

  345

  Dārta skaista meitene ,nepazudīs ,ja arī izies ,šovs viņai attaisnosies
 • Lauku tante
  0 0 0

  Lauku tante

  Pieļauju, ka viņas darbu padarīs par izcilāko un iedos imunitāti, viņa dabūs VIPu un atkal viss sāksies no gala. Šovam vajag intrigas, viņi nelaidīs Dārtu ārā. Neticu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl