Marta nevar izturēt Kristīnes nevīžību

2 komentāri
Marta nevar izturēt Kristīnes nevīžību
Foto: Toms Norde

Jau kopš pirmās dienas šovā divas dalībnieces tā arī nav spējušas atrast kopēju valodu. Īsāk sakot, Marta Kristīni nevar ciest!

Ik pa laikam šova dzīvoklī dzirdamas sarkastiskas un aizvainojošas piezīmes, kuras daiļās šova dāmas mētā kā tādas tenisa bumbas viena otras virzienā. Marta nespēj izturēt Kristīnes nemitīgos pagātnes stāstus un gaudas par ilgām pēc sava vīrieša uzmanības. Tāpat vairāki šova dalībnieki pamanījuši bijušās striptīzdejotājas nevīžību.

Pirmās izbalsošanas vakarā, kad Kristīne bija viena no tām, kas sēdēja uz strīpas, Marta klusībā cerēja, ka tieši viņa pametīs spēli, taču, uzzinājusi, ka rezultāts ir cits, nespēja noticēt dzirdētajam.

Marta ir pārliecināta, ka Kristīne nav patiesa: “Es ceru, ka mums nebūs nekādu attiecību. Es viņu nesaprotu. Man gribas viņai pateikt, lai nestaigā saplēstās zeķubiksēs un sašuj drēbes.”

“Man žēl, ka sieviete 26 gados neievēro personisko higiēnu. Mums ir tik daudz skatītāju. Ir par to jādomā. Man traucē bērnišķīga “kumosu” skaitīšana un nevīžība.”

Arī Jaroslava viedoklis Kristīnei nav glaimojošs. Androgīnais estēts šova dāmām bieži palīdz uzposties un ir dāsns ar padomiem. “Man ir vairāki koferi ar drēbēm. Bet viņa pat nejautā,” teic Jaroslavs.

Kristīne ir pārliecināta, ka patiesais iemesls, kāpēc viņa dažiem šova kolēģiem izraisa riebumu, ir cits.

Un kā domā Tu?

Vai Kristīne izturēs emocionālo spriedzi? Vai būs gatava mainīties un pilnveidoties, lai kļūtu par TV Zvaigzni? Uzzini un seko līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne 24 stundas diennaktī.
2 komentāri