Marta + Neimanis. Vai šovā būs pāris?

5 komentāri

Vēlajās ceturtdienas vakara kaislībās, pavisam nemanot, viens otram pietuvojušies Dzintars (Neimanis) un Marta.

Jau kādu laiku Neimanis izrāda simpātijas vienai no šova skaistākajām būtnēm – Martai. Lai arī sākumā nevarēja īsti saprast, kura no māsām jaunajam donžuānam patīk labāk, ir skaidrs, ka pret Martu Neimanis nav vienaldzīgs. Seksīgā Marta sākumā izvairījās no Dzintara (Neimaņa) uzmanības apliecinājumiem, taču vakardienas lēnā līgošanās dejā liecina par simpātijām abu jauniešu starpā.

Viss sācies ar lēno deju, tad maigiem pieskārieniem. Līdz Marta Dzintaram (Neimanim) pat izteikusi saldus komplimentus par to, ka jauneklis labi smaržo. Un Neimanis kautrīgi noskūpstījis Martu uz vaidziņa. Iespējams, ka Martai ir plāns, kā Neimani savaldzināt, un tas tika izkalts nakts sarunās VIP-ā?!

Seko līdzi jauno TV Zvaigžņu kaislībām un uzzini, vai Neimanis un Marta būs kopā?! Skaties TV Zvaigzne mājaslapā un Kanāla 2 tiešraidēs.

TOP komentāri

 • KI
  0 0 0

  KI

  AAAA, tikai ne ar Martu! Viņa tak ir tāds klaču skuķis! Visu laiku aprunā tik kādu un iejaucās visur, ja arī tā NAV viņas darīšana!! Nu vnk iedomīga bez gala. Brrr, Dzintar, padomā kārtīgi. Tādas sievietes visbiežak izmanto vīriešus kādā nolūkā. Tevi izmantos, lai šovā paliktu ilgāk. Jo, tikko nesen stāstīja kameru priekšā par to, ka meklē krietni vecāku vīrieti, lai tam būtu nauda utt. Ievērojat, ka neviena meitene šovā nav neko tamlīdzīgu teikusi!? Kristīne pareizi teica, ka viņa ir čūska......
 • juris
  0 0 0

  juris

  nedod dievs sev tādu meiteni un vispār man liekas viņai patīk vecāki vīrieši tādi ap 50 kuri ir turīgi,ne Marta ne Dārta nevarētu būt televīzijas seja jo nekā tur noviņām nav parastas lauku meitenes ar ne visai labu dikciju,kāpēc viņas izvēlējās nav skaidrs un kāds ir šova mērķis ne tik,vienīgais viņu talants varbūt ir vienīgi citu aprunāšana
 • Kristiāna
  0 0 0

  Kristiāna

  Teikšu godīgi, man Marta gan patīk, bet uzskatu, ka pret Neimani viņa neko nejūt - tas ir viņas pašas plāns, kā ilgāk noturēties šovā, jo, kā redzams, skatītājiem patīk pāris!!! Kaut vai tikai iespējams. Martas aukstā un ieturētā izturēšanās neliecina par simpātijām. Ieteiktu Neimanim būt ļoti, ļoti uzmanīgam....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl