Marta: Es gribu būt labākā!

40 komentāri
Marta: Es gribu būt labākā!
Foto: Toms Norde

Pagājušās piektdienas vakarā iespēju realitātes šova TV Zvaigzne mājoklī norisinājās ballīte, kuras laikā topošās TV Zvaigznes demonstrēja pašu radītus tērpus un T kreklus. Par vakara vadītājiem tika izvēlēti Aldis un Marta.

Vakars izvērtās jautrs, dalībnieki demonstrēja īstus mākslasdarbus un priekšnesumus, taču, beidzoties tiešraidei Kanālā 2, Marta nebija mierā ar padarīto. Topošā TV dīva neslēpj, ka spēlē uz “pilnu banku”, grib strādāt TV un kļūt slavena. Viņa atzīst, ka par savu sīvāko konkurentu uzskata [Ex] da Basu, tāpēc arī ieklausījās viņa kritikā. [Ex] da Bass uzskata, ka Marta ar Aldi, vadot vakaru, nesadarbojās. Marta: “Es gribu maksimumu, bet man nesanāk. Ja roc, tad roc dziļi!”, bet piekrita kolēģim, ka, iespējams, sadarbība ar partneri, vadot vakaru, nebija tā labākā. Šī jau nav pirmā reize, kad Marta sevi vērtē paškritiski un atzīst, ka izdarīt ir daudz grūtāk, nekā gribēt būt labākajai. Marta saka, ka ir perfekcioniste, tāpat kā [Ex] da Bass, tāpēc arī pati saprot savas kļūdas.

Marta realitātes šovā ir jau no pirmās dienas. Pārvarēt atšķirtību no ārpasaules topošajai zvaigznei, iespējams, ir vieglāk nekā pārējiem šova dalībniekiem, jo viņu atbalsta gan pašas māsa Dārta, gan sirdsāķītis Neimanis. Izskatīgās tumšmates spilgtākās rakstura iezīmes ir bravūra un tiešums, ko pamanījuši arī vērīgākie skatītāji.

Naktī uz sestdienu notika vēl kas, spītējot visiem Neimaņa uzmanības apliecinājumiem, Marta teica, ka sekss būs tikai šova beigās. Topošā zvaigzne atklāja, ka viņai “besī ārā” Andersons un sarunās par attiecībām atzinās, ka viņai ir svarīgi, lai “čalis” visu izmaksā.

Vai Martai izdosies sasniegt savu mērķi un kļūt par realitātes šova uzvarētāju? Seko līdzi notikumiem Kanālā 2, atbalsti savu favorītu sociālajos tīklos un TV Zvaigzne mājaslapā.

TOP komentāri

  • Lily
    0 0 0

    Lily

    Puisi ta Žurka zin Ka drīz izlidos jo nav vińai talanta tapec ar piesaista intrigas ar sexu Showa beigas ar to vińa pierada cik Lēta M**** viña ir!
  • OGA
  • Yee

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl