Marta: “Elīn, Tu varētu arī paklusēt!”

10 komentāri

Realitātes šova TV Zvaigzne telpās esam pieraduši redzēt kašķējamies meitenes brīžos, kad kāda ir pavērsusies pret Kristīni. Šodien bijām liecinieki pavisam neierastai situācijai, izcēlās neliels strīds starp Elīnu un Martu, kad Grīšļu māsa lūdza ventspilniecei paklusēt. Dienas gaitā gan vairāk nebija novērojams nekāds saspridzinājums starp abām meitenēm. Bet – vai tiešām?

TOP komentāri

 • marija
  0 0 0

  marija

  Nav Martai tiesību norādīt, kuram runāt un kuram nē. Bet Elīnai pirms viņa ver vaļā muti, tomēr būtu labi padomāt, kad tur nāks ārā. Un tas akcents...Viņa tiešām reāli domā, ka jebkad mūžā varētu strādāt televīzijā ar tāāādu akcentu?! Tam pašam Jaroslavam, kurš nemaz nav latvietis, bija kādas 50 reizes labāka izruna kā Elīnai.
 • skeiters
 • viesis
  0 0 0

  viesis

  Nu Marta, kad tu beidzot klusēsi un neteiksi nevienu vārdu! Ceru, ka būs tāds uzdevums, ko balstiņa var uzdot tieši MARTAI, lai viņa nerunā 24h. Starpība būs redzama uzreiz! Un visi paliks daudz draudzīgāki un mīļāki viens pret otru!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl