Marta bauda privilēģijas uz citu rēķina

12 komentāri
Marta bauda privilēģijas uz citu rēķina
Foto: Toms Norde

Dzintars Neimanis, pildot iknedēļas uzdevumus, jau vairākkārt sevi pierādījis un kļuvis par nedēļas labāko dalībnieku. Bonusā par labi paveiktu darbu nedēļas labākais dalībnieks saņem gan tiesības nedēļu baudīt VIP istabas apartamentus, gan papildu zvaigznītes, par kurām iegādāties pārtiku, dzērienus un iegūtu citas iespējas dzīves kvalitātes uzlabošanai šova dzīvoklī.

Tā kā Marta, jau kādu laiku ieņēmusi Neimaņa mīļotās sievietes statusu, tad arī bez bēdām bauda visas ekstras, kuras viņas draugs, cītīgi strādājot, izcīnījis, – guļ VIP istabā un dzīvo uz Neimaņa rēķina.

Šonedēļ par nedēļas labāko dalībnieci tika atzīta Dārta, tātad visas uzvarētājas privilēģijas pienākas viņai. Vakar vakarā jau tapa skaidrs, ka Marta pat neplāno izvākties no ērtās migas, jo var turpināt dzīvot, šoreiz uz savas māsas rēķina.

Vakar vakarā Martai tika piedāvāts darījums, ka viņa drīkst turpināt dzīvot VIP istabā, taču tad viņai beidzot jāsāk gatavot, turklāt ne sev vienai, bet visiem kolēģiem. Uz ko Marta atbildēja: ”Ēst gatavošana nav mana stihija” un atzinās, ka ne viņa, ne Neimanis ēst gatavot nemaz neprot.

Skatītāji ik dienu sociālajās vietnēs pauž savu attieksmi un viedokli par topošo zvaigžņu sadzīvi, un viņiem jau no laika gala šķitis, ka Marta Neimani izmanto. Vai Marta turpinās izmantot Neimani un  māsu un uzdzīvot uz citu rēķina? Vai tas neviesīs dusmas pārējos šova dalībniekos, jo visi taču cīnās par vienu mērķi un vēlas dzīvot komfortā?! Seko līdzi notikumiem šovā un uzzini pirmais.

12 komentāri