Linda uzskata, ka pēc šova neviens viņu neatcerēsies; izplūst arī asarās

33 komentāri

Katru dienu nobirst pa kādai realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieka asarai – otrdien tas bija Aldis, vakar saraudājās jaunā censone Santa nr. 1, bet šodien spriedzi neizturēja t.s. šova māmuļa Linda.

Piektā nedēļa, it kā šovs tikai pusē, bet spiediens un spriedze dalībnieku starpā pieaug, un to var saprast. Lai gan vēl jānoiet tikai nedaudz mazāk, kā līdz šim jau pieveikts, finišs lēnām tuvojas. To šodien uzsvēra arī Linda, kas uztraucās par to, ka viņu pēc tam neviens neatcerēsies, kā arī nepārtraukti atkārtoja, ka viņai esot vismazākā izaugsme. Kā ir patiesībā? To redzam līdz šim piedzīvotajā – uz strīpas tā arī ne reizi nav sēdusies, kā arī nereti saņem atzinīgus vārdus no pasniedzējiem.

TOP komentāri

 • rīts
  0 0 0

  rīts

  Lielisks komentārs! Džokeris labi,skaidrā balsī novadīja svētdienas šovu,saņēma skatītāju(no tvitera) atzinību.Palabos stāju un augs,šaubu nav...Sirsnīgs,atklāts,mazliet panaivs,toties BEZ ļaunuma.
 • stils
 • studente
  0 0 0

  studente

  100% piekrītu tam, ko rakstīja "rīts" 14.11.2014. 20:24 Man, personīgi, nepatīkami skatīties kā šova dalībnieki (īpaši Edgars, kuram piebalso arī Artis) izturas pret Džokeru. Tas nav pieņemami! Skatos un domāju - vai tiešām viņi nesaprot, ka šādi izturoties pret otru, viņi tikai parāda savu gara nabadzību? Bet laikam taču nesaprot, citādi tā nerīkotos. Džokers, starp citu, nevienam pāri nedara, nevienu neizsmej un nelieto rupjus lamuvārdus. Jā, varbūt Džokers zināmā mērā ir panaivs, varbūt viņam pietrūkst stila izjūta, pašpārliecinātība (kuru vēl vairāk grauj kolēģu nievājošā attieksme), kā arī rīdzinieku nekaunība, bet viņš tiešām mācās, ļoti cenšas un uzrāda zināmu attīstību. Un neaizmirsīsim, ka Džokers nāk lai arī no skaistas, tomēr mazpilsētas (no Mālpils), kur ir daudz mazākas iespējas sevi attīstīt un pierādīt. Pie tam Džokers izteicās, ka viņš nekad nav bijis ārpus Latvijas robežām, bet ārzemju ceļojumi neapšaubāmi paver plašāku skatījumu uz dzīvi. Taču, kas ir interesanti - bez Džokera šovs zaudētu! Manuprāt:))

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl