Linda sarunājas ar savām iekšējām balsīm

1 komentārs

Aizpagājušajā nedēļa realitātes šovā TV Zvaigzne bija pēdējā, kas nozīmē – dalībniekiem bija jāuztaisa arī viņu pēdējais lielais uzdevums. Ja iepriekš viņiem bija jāizveido scenāriju savam potenciālajam raidījumam, tad šoreiz jau bija jāprezentē pašiem sevi, uztaisot vizītkarti video formā. Tagad apskatīsim Lindas veikumu!

Līdzīgi kā Edgara Toretto materiālā, arī Linda atrāda tādu kā iekšējo cīņu, tikai, atšķirībā no viņa, meitene cīnījās pati ar sevi. Mūžīgā saruna ar savām iekšējām balsīm, fonā skanot lieliskajam Clint Mansell, video ir ne tikai vizuāli, bet arī ausij baudāms skatāmais. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādināsim, ka tieši viņa bija no trim dalībniekiem, kas par skatītāju simpātijām pagājušajā pirmdienā cīnījās realitātes šovā TV Zvaigzne, beigās ieņemot trešo vietu!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl