Linda saņem draudu vēstuli

29 komentāri

Līdz iespēju realitātes šova TV Zvaigzne lielajam finālam atlicis pavisam maz – tikai 10 dienas. Un cīņa par uzvaru būs sīva. Spēlē aktīvi iesaistījušies arī topošo TV personību atbalstītāji, un īpašas atbalsta akcijas saviem favorītiem rīko Toretto un Santas fani. Viņi ne tikai aicinājuši balsot par Toretto, pretī piesolot visādus labumus, bet pat izsūtījuši draudu vēstuli šova dalībniecei Lindai.

Šodien Linda atklāja, kas bija rakstīts vēstulē: “Ja man Draugos sāk sūtīt draudu vēstules, ja es nobalsošu par Santu vai Toretto, tad es “izlidošu”. Tas vairs nav smieklīgi. Pietrūkst vēl teksta: es zinu, kur tu dzīvo.” Vēstuli lasījusi arī Marta: “Tur bija rakstīts, ja mēs iekšējā balsojumā nobalsosim par Santu vai Toretto, varam tikt fiziski iespaidoti.”

Linda: “Vai tiešām mēs te spriedīsim par naudu, kuram tās ir vairāk un kuram “biezāki” atbalstītāji ar lielāku “piķi”? Skatieties pēc darbiem, nevis pēc makiem! Tas vairs nav godīgi. Man bagātu atbalstītāju nav, bet – vai tāpēc esmu sliktāka? Nē!”

Vai saņemtā draudu vēstule glābs Toretto vai Santu no iekšējās izbalsošanas? Vai šī rīcība nesacels dumpi dalībnieku starpā? Un vai cīņa par uzvaru kļūs vēl negodīgāka dalībnieku un viņu atbalstītāju vidū? Seko līdzi spraigajiem notikumiem šovā ik mirkli TV Zvaigzne mājaslapā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl