Liepnieka “pērles” un padomi TV Zvaigznēm

2 komentāri
Liepnieka “pērles” un padomi TV Zvaigznēm
Foto: Edijs Palēns/LETA

Skandalozais sabiedrisko attiecību speciālists Jurģis Liepnieks ar padomiem TV Zvaigznēm neskopojās. Un visa vakara laikā “jaunizceptajām” zvaigznēm bija iespēja smelties viņa gudrības.

  • Jau ienākot pa durvīm Liepnieka atziņa bija šāda: “Zaudē nevis tas, kuru patriec, bet tas, kurš atsakās atgriezties.” Un tā kā bulta tika raidīta izdzītā Jura virzienā.
  • Lai pasargātu sevi no “sliktajiem”, Jurģis Liepnieks jaunajiem censoņiem ieteica trenēt savu attieksmi, uzvedību un attapību.
  • Uz jautājumu, kā tikt galā ar sliktajiem komentāriem internetā, Liepnieks tos ieteica ignorēt: ” Jāignorē. Nekad nav iespējams, ka visiem patiksi. Citi spīdzinās tevi. Pasaule nav laba, un visi cilvēki tevi nemīl. Ir naidīga vide, bet nedrīkst pievērts uzmanību sliktajiem komentētājiem, jo tad kļūsi par “vergu”, ja par to domāsi par daudz. “
  • “Jābūt kritiskam pret sevi un jāsaprot, kā pilnveidoties.”
  • Pēc pieredzes Playboy žurnālā Liepnieks atklāja, ka sievietei visu seksuālo enerģiju var redzēt acīs. Nav obligāti jāizģērbjas.
  • Atklājis topošajām TV Zvaigznēm faktu, ka reiz pat uzpīpējis “spaisu”, Liepnieks teica, ka kļūdas visvieglāk ir atzīt un aizmirst.
  • Sabiedrisko attiecību speciālists slavu alkstošajiem jauniešiem ieteica cīnīties un nepadoties: “Jo vairāk tu sasniegsi, jo vairāk ieriebsi citiem.”

Vai TV Zvaigznes būs spējušas “noķert” skarbos, bet patiesos Liepnieka padomus, un vai tas palīdzēs viņiem kāpt pa karjeras kāpnēm? Seko līdzi notikumiem šovā 24 stundas diennaktī TV Zvaigzne mājaslapā un Kanālā 2.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl