Lienes Greifānes padomi TV Zvaigznēm

Komentāri
Lienes Greifānes padomi TV Zvaigznēm
Liene Greifāne

Sestdienas vakarā pie topošajām TV Zvaigznēm ciemojās dziedātāja Liene Greifāne, kura pati savulaik slavu iemantojusi dalības realitātes šovā dēļ.

Liene Greifane ir latviešu dziedātāja, kuru publika iepazina pēc dalības 2004. gada TV šovā Fabrikas muzikālais teātris. Toreiz Liene finālā palika otrā. Vēlāk viņa spēkus izmēģinājusi arī citos televīzijas šovos. Tāpat piedalījusies nacionālajā atlasē Eirovīzijai un pārstāvējusi Latviju Jaunajā vilnī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liene dalījās atmiņās un pieredzē par savulaik šovā piedzīvoto: “Mums šova laikā bija nenormāli daudz darba, bet arī liela popularitāte un fani.” Liene atklāja, ka arī viņai bijušas attiecības šova telpās, taču tās ilgušas vien pāris nedēļu: “Skatītājiem ir interesanti vērot jūsu attiecības un to līkločus, taču, izejot ārā, būs grūti, par jums rakstīs visādas cūcības.” Dziedātāja teica, ka viņu šovs norūdījis: “Sākumā bija grūti, ņēmu visu pie sirds, rakstīja visādas muļķības, bet tad jau norūdījos un neklausījos visos. Esmu iemācījusies savas domas paturēt pie sevis. Taču darbs jums būs tikai tad, ja prasīsit to.”

Vakara gaitā šova dalībniekiem bija jārada ideja Lienes jaunākās dziesmas Latvija videoklipam. Tā kā vistuvāk patiesajai idejai prezentēja Santa un Linda, Liene piedāvāja topošajām TV Zvaigznēm radīt ideju vēl kādai no viņas dziesmām.

Seko līdzi notikumiem šovā un dzīvo līdzi topošo TV Zvaigžņu priekam, skumjām, smiekliem, asarām, mīlestībai, skaudībai, greizsirdībai, naidam un panākumiem.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl