Lienes Greifānes padomi TV Zvaigznēm

0 Komentāru
Lienes Greifānes padomi TV Zvaigznēm
Liene Greifāne

Sestdienas vakarā pie topošajām TV Zvaigznēm ciemojās dziedātāja Liene Greifāne, kura pati savulaik slavu iemantojusi dalības realitātes šovā dēļ.

Liene Greifane ir latviešu dziedātāja, kuru publika iepazina pēc dalības 2004. gada TV šovā Fabrikas muzikālais teātris. Toreiz Liene finālā palika otrā. Vēlāk viņa spēkus izmēģinājusi arī citos televīzijas šovos. Tāpat piedalījusies nacionālajā atlasē Eirovīzijai un pārstāvējusi Latviju Jaunajā vilnī.

Liene dalījās atmiņās un pieredzē par savulaik šovā piedzīvoto: “Mums šova laikā bija nenormāli daudz darba, bet arī liela popularitāte un fani.” Liene atklāja, ka arī viņai bijušas attiecības šova telpās, taču tās ilgušas vien pāris nedēļu: “Skatītājiem ir interesanti vērot jūsu attiecības un to līkločus, taču, izejot ārā, būs grūti, par jums rakstīs visādas cūcības.” Dziedātāja teica, ka viņu šovs norūdījis: “Sākumā bija grūti, ņēmu visu pie sirds, rakstīja visādas muļķības, bet tad jau norūdījos un neklausījos visos. Esmu iemācījusies savas domas paturēt pie sevis. Taču darbs jums būs tikai tad, ja prasīsit to.”

Vakara gaitā šova dalībniekiem bija jārada ideja Lienes jaunākās dziesmas Latvija videoklipam. Tā kā vistuvāk patiesajai idejai prezentēja Santa un Linda, Liene piedāvāja topošajām TV Zvaigznēm radīt ideju vēl kādai no viņas dziesmām.

Seko līdzi notikumiem šovā un dzīvo līdzi topošo TV Zvaigžņu priekam, skumjām, smiekliem, asarām, mīlestībai, skaudībai, greizsirdībai, naidam un panākumiem.

0 Komentāru