10 komentāri
Lielā un vilinošā balva – Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons 2014” dienasgrāmatu vadītājs

Iespēju realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieki, visi kā viens sapņo reiz nokļūt zilajos TV ekrānos un vadīt savu raidījumu, taču tikai vienam, šis šovs būs iespēja lielo sapni piepildīt.

10 nedēļu garumā, visi šova dalībnieki pilnveidojušies un apguvuši televīzijas darba iemaņas: rakstījuši scenārijus, veidojuši intervijas, sagatavojuši montāžas plānus, mācījušies runas un kustību mākslu, lai šovam noslēdzoties varētu uzsākt darbu pie kāda no televīzijas projektiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un šāda iespēja kādam no viņiem būs! Šova TV Zvaigzne uzvarētājs saņems iespēju un kļūs par Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons 2014” dienasgrāmatu vadītāju. Tā būs unikāla iespēja intervēt Latvijas lielākās zvaigznes – mūziķus, dziedātājus, komponistus, ielūkoties Mūzikas ierakstu gada balvas aizkulisēs un to visu atspoguļot 10 raidījumos Kanālā 2 un TVPlay mājaslapā.

Kurš saņems raidījuma vadītāja vietu? Kurš kļūs par iespēju realitātes šova TV Zvaigzne uzvarētāju? Kurš piepildīs sapni par slavu un spozmi? Kurš gozēsies kopā ar Latvijas labākajiem mūziķiem uz sarkanā paklāja?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl