Lai pierādītu savu taisnību, Edgars gatavs tiesāties

0 Komentāru
Lai pierādītu savu taisnību, Edgars gatavs tiesāties
Foto: Toms Norde

Jau šova pirmajā dienā Edgars Toretto saņēma nepatīkamu pārsteigumu, viešņu, kura jaunekli apvainoja krāpnieciskās darbībās, turklāt vicinot papīru mapi viņa deguna priekšā, teica, ka visām Edgara pretlikumīgajām darbībām ir arī pierādījumi. Edgaram tika dotas 24 stundas laika, lai piekrāptajai kundzei atlīdzinātu parādu 3,5 tūkstošu apmērā.

Nav noslēpums, ka Edgara pagātne nav tīra un balta kā burtnīcas lapa. Tajā ir ne mazums traipu, turklāt viens no tiem pamatīgs – pavadīti divi gadi ieslodzījuma vietā. Edgars par savām pretlikumīgajām darbībām dārgi samaksājis un, kā pats saka, tagad ir gatavs mainīties.

Arī pēc nepatīkamā viešņas apciemojuma Edgars bija apņēmības pilns pierādīt savu nevainību.

Šodien pārrunās viņš atklāja, ka esot saņēmis nepieciešamos dokumentus un ir gatavs tiesāties, lai pierādītu, ka nav vainīgs. Edgars Toretto šovu “TV Zvaigzne” pamest nevēlas un atklāja, ka darīs visu iespējamo, lai uzvarētu, tieši tāpēc ir gatavs cīņai, līdz pat uzvarai.

Kā risināsies Edgara lieta? Kurš tiks atzīts par vainīgu un kurš par cietušo? Vai, neskatoties uz savu kriminālo pagātni, Edgaram izdosies iemantot skatītāju simpātijas? Seko līdzi notikumiem šovā un uzzini pavisam drīz.

0 Komentāru