Komentāri
Kurš kritīs nežēlastībā? “TV Zvaigznes” par iekšējo balsojumu
Foto: Toms Norde

Brīvdienas bija ne tikai darba un izklaides piesātinātas, bet arī pārdomu laiks šova “TV Zvaigzne” miteklī. Dalībnieki apjauš, ka pirmā šovā aizvadītā nedēļa tuvojas noslēgumam un kādam otrdienas vakarā šovs būs jāpamet.

Starp dažiem šova dalībniekiem saikne izveidojusies ciešāka, bet dažs labs – krīt uz nerviem jau visu nedēļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To, ka iekšējais balsojums pienāks, zina visi šova dalībnieki, tāpēc jau prāto, pret kuru kolēģi nostāties.

Māsas neslēpj, ka sākotnējās domas lēnām mainās un ir kāds, kas kaitina vairāk nekā Kristīne. Pagaidām gan meitenes savu izvēli neatklāj, bet Elīna apgalvo, ka šobrīd jau varot nosaukt vismaz trīs cilvēkus, kuru šovā viņai nepietrūktu.

Edgars un Marta ir pārliecināti, ka jāatbrīvojas no tiem, kuri “neder kadram”. Savukārt šova DJ [Ex] da Bass atklāj, ka sākumā bija nolēmis izbalsot kādu no māsām.

Džeimss (Jamess) atzīstas, ka nemaz nevēlas saņemt galveno balvu, un uzskata, ka to būtu pelnījis Jaroslavs.

Iekšējais balsojums – jau rīt. Seko līdzi un uzzini pirmais, ko dalībnieki domā viens par otru un kurš kritīs nežēlastībā?

 

 

 

 

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl