Kurš kļūs par iekšējā balsojuma upuri?

9 komentāri
Kurš kļūs par iekšējā balsojuma upuri?
Foto: LITA KRONE

Šovs ir jau pusē, un, lai arī dalībnieki dzīvo kā viena, liela ģimene, aiz muguras gatavi viens otru aprunāt uz vella paraušanu.

Šķietami sadalījušies vairākās grupās, dalībnieki ik nedēļu vienojas, par ko balsos iekšējā balsojumā. Līdz šim bijis tā, ka no bara tiek izstumti vājākie un emocionāli nespēcīgākie, taču pagājušās nedēļas notikumi šovā topošajām TV Zvaigznēm likuši pārdomāt mērķus, kāpēc viņi pieteikušies realitātes spēlei. Daži no dalībniekiem izteikuši vēlmi šovu pamest, taču daži ir gatavi cīnīties līdz uzvarai.

Katru nedēļu daži dalībnieki saņem imunitāti, tātad ir pasargāti no kolēģu dusmām. Kā ierasts, ik nedēļu, tie ir labākā darba autori, un reizēm, imunitāte tiek piešķirta dalībniekam, kurš pēdējais ieradies šovā. Šonedēļ imunitāti saņēma Violeta, bet Juri no izbalsošanas pasargāja – labi paveikts darbs un augsts eksperta vērtējums.

Dalībnieki, bieži vienojoties, balso pret kādu no kolēģiem, kurš pats izteicis vēlmi spēli pamest. Un šoreiz tā bijusi Dārta. Vai TV Zvaigznes balsos pret Dārtu? Un kurš kļūs par iekšējā balsojuma upuri? Vai nežēlastībā kritīs kāds no “jauniņajiem” vai kāds no šova veterāniem?

Seko līdzi notikumiem šovā un uzzini pirmais.

9 komentāri