5 komentāri
Kurš ieņems trešo “melno” krēslu šovakar? Kurš spēli pametīs tikai pāris nedēļas pirms lielā fināla?
Foto: Toms Norde

Šovakar realitātes šovā TV Zvaigzne izbalsošana. Līdz lielajam finālam atlikušas vairs tikai 13 dienas, tāpēc satraukums un konkurence šova mājoklī sit augstu vilni. Kā visvājākie pagājušās nedēļas darbu autori tika novērtēti Dārta un Toretto. Viņi šovakar ieņems izbalsošanas krēslus, bet kurš viņiem pievienosies?

Liels bija dalībnieku izbrīns, uzzinot, ka Dārtas darbs novērtēts kā viens no sliktākajiem. Meitene pati visu pagājušo nedēļu runāja par to, ka spēli vēlas pamest, aicināja skatītājus nebalsot, bet kolēģus balsot pret viņu iekšējā balsojumā. Tikai vakardienas pārrunās Dārta savas domas mainīja un teica, ka varētu spēli arī turpināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzzinājuši, ka iekšējā balsojumā nevarēs balsot pret Dārtu un Edgaru, dalībnieki bija neziņā, jo tagad, kod kurā pirkstā gribi – visi sāp. Daudzi sliecas balsot pret Violetu, bet tikpat daudzi domā, ka šovs nav īstā vieta Santai. Vai iekšējais balsojums atnesīs pārsteigumus? Un kurš pametīs spēli uz neatgriešanos, tikai soli pirms lielā fināla un uzvaras pjedestāla? Vai laiks mājās doties Toretto, Dārtai vai iekšējā balsojuma upurim?

Izbalsošana jau pulksten 21.00 Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā. Pieslēdzies un atbalsti savu favorītu! Šodien tas viņiem būs īpaši svarīgi!

 

TOP komentāri

 • studente
  0 0 0

  studente

  Būs interesanti! Santa Nr.1 izteicās, ka Torreto izbalsošanas gadījumā, atstās šovu viņa vietā. Balstiņa teica, ka Santa Nr.1 var iziet jebkura izbalsotā dalībnieka vietā. Tad jau iznāk, ka šovu atstās Santa Nr.1 Mans draugs gan bēdīgs, un saka tā - ja izies Santa, tad telpas atstās šova odziņa. Hmmm... , nu tad jau redzēsim.
 • skatītāja
  0 0 0

  skatītāja

  Nebalsot par Dārtu, lai iet mājās kurnēt, jo šeit viņai visi slikti.
 • maija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl