Kristīnes mamma atsakās meitu pieteikt pie ārsta; tad viņa tomēr vēlas abortu?

19 komentāri
Kristīnes mamma atsakās meitu pieteikt pie ārsta; tad viņa tomēr vēlas abortu?
Foto: Toms Norde

Vakar pirms ikdienas pārrunām jeb grēksūdzes skandalozākajai realitātes šova TV Zvaigzne dalībniecei – Kristīnei – bija iespēja piezvanīt savai mammai kādā ļoti nopietnā uzdevumā, lai pieteiktu meiteni pie ārsta. Mamma atteicās to darīt.

Lielākie skandāli un reizē arī neskaidrības virmo ap izbijušo striptīzdejotāju Kristīni. Pirms kāda laika viņa paziņoja lieliskus jaunumus, ka gaida bērniņu. Pagājušajā nedēļā, lai izrunātos, pie viņas vizītē bija ieradies atvases tēvs Oskars, kas beidzās ar milzīgu skandālu un apvainojumiem viena otra virzienā, bet ar to vēl nav gana – otrdienas vakarā, kad notika izbalsošanas tiešraide, meitene paziņoja briesmīgu vēsti, ka ir nāvīgi slima ar dzemdes kakla vēzi.

Ticiet vai nē, meitene nedomā apstāties un pieļauj domu par abortu, lai gan bija izteikusies, ka gaidāmo bērniņu paturēs. Vakar šova administrācija ļāva grūtniecei piezvanīt mammai, lai pieteiktu meitu pie ārsta, bet mamma atbildēja kategorisku nē. Sak, kad iznāksi no šova, pati iesi un pieteiksies!

19 komentāri