19 komentāri

Vakar pirms ikdienas pārrunām jeb grēksūdzes skandalozākajai realitātes šova TV Zvaigzne dalībniecei – Kristīnei – bija iespēja piezvanīt savai mammai kādā ļoti nopietnā uzdevumā, lai pieteiktu meiteni pie ārsta. Mamma atteicās to darīt.

Lielākie skandāli un reizē arī neskaidrības virmo ap izbijušo striptīzdejotāju Kristīni. Pirms kāda laika viņa paziņoja lieliskus jaunumus, ka gaida bērniņu. Pagājušajā nedēļā, lai izrunātos, pie viņas vizītē bija ieradies atvases tēvs Oskars, kas beidzās ar milzīgu skandālu un apvainojumiem viena otra virzienā, bet ar to vēl nav gana – otrdienas vakarā, kad notika izbalsošanas tiešraide, meitene paziņoja briesmīgu vēsti, ka ir nāvīgi slima ar dzemdes kakla vēzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ticiet vai nē, meitene nedomā apstāties un pieļauj domu par abortu, lai gan bija izteikusies, ka gaidāmo bērniņu paturēs. Vakar šova administrācija ļāva grūtniecei piezvanīt mammai, lai pieteiktu meitu pie ārsta, bet mamma atbildēja kategorisku nē. Sak, kad iznāksi no šova, pati iesi un pieteiksies!

TOP komentāri

 • Tante
  0 0 0

  Tante

  Šī šova veidotājs neizceļas ar profesionalitāti.Vņam vēl nāksies tiesāties ,jo šajā šovā saskatāmi ļoti daudz pārkāpumu.
 • Neskatos bet reizēm gatavojot ēst paliek ieslēgts no kāda cita raidījuma šis kanāls.
  0 0 0

  Neskatos bet reizēm gatavojot ēst paliek ieslēgts no kāda cita raidījuma šis kanāls.

  1.kas piedalās šajā šovā ir man puse paziņu. Nesaprotu ko viņi tur dara un ko cenšas sev un citiem pierādīt. Vienu vārdu sakot-mazvērtības komplekss.
  2.cilvēki, kas skatās šo šovu tiek negatīvi uzlādēti, degradēti un vnk sabojāti. Tautu kūdī, vadītāji arī ir vienkārši neaptēsti. Kaut kāda slimīgi neglīta pašdarbība.
  3. Cilvēki, kas ļauj saviem bērniem šo šovu skatīties ir vēl neaptēstāki par visiem iepriekš minētajiem kopā.
  4. Ja man būtu bērni, tad izmantotu balss tiesības un pat sūdzētu tiesā. Naudas man netrūkst šādām darbībām netrūkst un laiku savu tam ziedot man nebūtu žēl. Jo stulbums ir slimība un diezgan lipīga, kā redzat pēc šova.
 • skatītājs
  0 0 0

  skatītājs

  Tās māsas ir drausmīgas.Lai padomā par sevi,to nekad nevar zināt kā var turpmāk iet,jo tās ir īstās.Bet Linda nekad nevarēju iedomāties,kad mums ir tādas pasniedzējas.No malas tas viss izskatījās šausmīgi.Tā nevar nekad darīt,jāpadomā par otru cilvēku,lai kāds viņš būtu,un kas viņam būtu.Vecāki to nav iemācījuši,pat atvainoties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl