Kristīnes favorīts ir [Ex] da Bass

15 komentāri

Kristīne atzina, ka visgrūtākais šova laikā esot bijis būt vienai pret pārējiem, kad dalībnieki veidojuši savstarpējas domubiedru grupas un aprunājuši viens otru.

Viņa atzina, ka vislabākais kontakts šova laikā izveidojies ar [Ex] da Basu, Lindu un Juri. Savukārt ne tik labas attiecības izveidojās ar Dārtu, Martu un Elīnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Runājot par to, kas varētu nonākt līdz šova finālam, Kristīna uzskata, ka tas varētu būt [Ex] da Bass, Juris, iespējams, viena no masām, kā arī Neimanis. Kristīne arī uzskata, ka šovā uzvarēt varētu [Ex] da Bass, bet dalībnieču iespējas viņa nevēlējās komentēt. Šova aizejošā dalībniece atzina, ka viņas favorīts ir [Ex] da Bass.

Jautātai, vai Kristīnei nešķiet, ka šova dalībniekiem nevajadzētu atvainoties, viņa norādīja, ka ir dažas lietas, proti, par neiecietību. Viņa aicināja dalībniekus izrādīt empātiju, kā arī padomāt, kā ir būt vienam pret visiem.

TOP komentāri

  • Inese
  • svešās
  • Lauku tante
    +1 +1 0

    Lauku tante

    Lindiņ, skaudība nav tā labākā īpašība, kas grezno sievieti. Pilnībā nevajadzīgs un sekls komentārs. Ko Tu centies panākt? Kādu pazemot? Bet vai to vajag?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl