Kristīnes dzīves traģēdija – attiecības ar narkomānu

0 Komentāru
Kristīnes dzīves traģēdija – attiecības ar narkomānu
Foto: Toms Norde

Nonākot realitātes šovā Kristīni pārņēmušas atmiņas un izbijusī striptīza zvaigzne nolēmusi popularitātes labā darīt visu, arī atklāt savas dzīves lielākos noslēpumus. Grēksūdzes laikā Kristīne skatītājiem uzticēja kādu no savas dzīves spilgtākajiem notikumiem – attiecības ar narkomānu.

Kā atklāja pati topošā TV Zvaigzne viss aizsākās pirms vairākiem gadiem, kad Kristīnei piederēja plaukstošs uzņēmums un degungalā bija spoži nopulētas karjeras kāpnes, taču tad viņas dzīvē ienāca alternatīvs čalis, kurš interesējās par ezotēriku un Kristīni aicināja mežā dzīvojot meklēt Dieva gaismu un citplanētiešus.

Kristīne atzinās, ka mīlas varā būdama arī izbaudīja dzīvi mežā, atsvešinājās no draugiem un izputināja visu, ko bija līdz tam sasniegusi, taču tad atklājās vēl kas, ka draudziņš mīl aizrauties ar reibinošām vielām. Sievišķīgā brunete reiz māju tīrot pat atradusi žņaugu, kas bijis nepārprotams pierādījums mīļotā reibinošajām izklaidēm. Un tad abu ceļi, par laimi, šķīrās.

Viņš devies ravēt puķes uz Nīderlandi, bet Kristīne sākt visu no nulles.

Pēc pārrunām Kristīne šova kolēģiem atklāja vēl pāris detaļas no savulaik piedzīvotā. Puisis bijis ne vien apsēsts ar zāles pīpēšanu, bet arī vēlējies, lai Kristīne nometot svaru, pieaudzējot matus un veicot plastisko krūšu palielināšanas operāciju.

Lai arī sievietes sirds sāpējusi, viņa šobrīd, atskatoties uz notikušo, saprot, ka izniekojusi piecus gadus savas dzīves un ir laimīga, ka pagātnes murgam izdevies pielikt punktu.

Vai Kristīnes skapī glabājas vēl kāds “skelets”, kas to lai zina? Iespējams viņa to atklās pati un jau pavisam drīz. Seko līdzi topošo TV Zvaigžņu dzīvei realitātes šovā Kanāla 2 tiešraidēs un www.tvzvaigzne.lv

0 Komentāru