Kristīne vs Dārta – ko viņas saka viena par otru?

23 komentāri

Piektdienas pārrunās realitātes šovā TV Zvaigzne varējām vērot interesantu situāciju, jo uz grēksūdzi tika aicinātas pārinieces šīs nedēļas lielajam uzdevumam – Dārta un Kristīne. Portāls Skaties.lv nolēma apskatīties, ko tad viņas abas viena par otru saka. Rezultāts ir diezgan interesants!

Kā pirmā tika aicināta Kristīne, kura Dārtu nodēvēja par ignoranti, jo neņem pilnīgi neko vēra, ko viņa teiktu. Turpetī Dārta uzskata, ka tieši viņa ir tā, kas nāk klajā ar savu iniacitīvu par scenārija idejām un to realizēšanu. To, kā ir patiesībā, laikam līdz galam nezinās neviens, bet kas beigās viņām sanāca, skaties jau rītvakar, tiešraidē Kanālā 2 vai realitātes šova TV Zvaigzne mājaslapā, kur vari sekot līdzi notikumiem 24 stundas diennaktī.

TOP komentāri

 • rīts
  0 0 0

  rīts

  Ja izies Kristīne,gaidīšu kuru pēc tam balodīši liks uz iekšējo balsojumu :-)
 • uh
  0 0 0

  uh

  Visu safočēja Kristīne,varēja arī ierunāt viņa,bet Dārta tak nelaida klāt,un pati ar nedrošo balsi ierunāja tos 3 teikumus
 • yes
  0 0 0

  yes

  Dārta pati neko nevar,visu palīdzēja Juris un Andersons un re,to labi novērtēja.Ja būtu pēdējie,tad Dārta vainotu Kristīni :-DD

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl