122 komentāri
Kristīne tiešajā ēterā paziņo, ka viņai ir dzemdes kakla vēzis pedējā stadijā
Foto: Toms Norde

Drāma ap realitātes šova dalībnieci Kristīni turpinās – viņa pašlaik ne tikai gaida bērniņu, bet izrādās, ka jau pusgadu arī sirgst ar ļoti nopietnu, bet diezgan izplatītu slimību – dzemdes kakla vēzi.

Realitātes šovā TV Zvaigzne otrdienas ir izbalsošanas dienas, kas jau ierasti ir ļoti dramatiskas, it īpaši no vienas šova dalībnieces… TV Zvaigznes otrajā nedēļā viņa, uzzināja, ka gaida bērniņu. Pagājušajā nedēļā pie Kristīnes ciemos ieradās bijušais draugs un topošas atvases tēvs Oskars, bet šonedēļ izbalsošanas raidījuma tiešajā ēterā viņa atzinās pārējiem un šova vadītājiem, ka meitenei ir dzemdes kakla vēzis pēdējā stadijā.

TOP komentāri

 • Tante
  0 0 0

  Tante

  Aleksandrs Sokolovs
  5. novembris plkst. 14:21 · Riga ·

  Pec šova TV-Zvaigzne apmeklējuma, es ieinteresējos par dalībniekiem un viņu dzīvi. Pirms tam es neko nezināju, jo neredzēju nevienu video, bet vakar es izbrīvēju pāris stundas un iedziļinājos. Paskatījos vairākus video, un tas, ko es ieraudzīju, mani ļoti pārsteidza- negatīvā nozīmē.

  Kad es viesojos šovā, gandrīz katrs dalībnieks pārliecinoši man stāstīja, ka savas kailas bildes publicēšana varētu negatīvi ietekmēt viņa/as- topošās TV-zvaigznes tēlu. Tas pats attiecoties arī uz visādām seksuālām darbībam – pat zem segas vai dušā, nevis kameras priekšā. Viņi man stāstīja, ka labs un pozitivs tēls- tas ir ļoti būtiski topošai TV personai.

  Manam pārsteigumam nebija robežu, kad es ieraudzīju to cilvēku ikdienu. Viņi bieži lieto alkoholu un tā ietekmē uzvedas kā ķēmi un paši sevi apkauno. Katru dienu viņi regulāri skrien pīpēt. Nu kā tā var? Kā var būt tik vāji un nespēt sevi kontrolēt. Labāk, lai viņi masturbētu ik stundu nevis pīpētu, jo no aktīvas vai pasīvas masturbēšanas neviens nav nomiris, ko nevarētu teikt par smēķēšanu.

  Šobrīd ir ļoti aktuāls veselīgs dzīvesveids. Katram ir iespēja daudz sportot un ēst veselīgi. Es uzskatu, ka cilvēki, kuri ir atkarīgi un kuri nevar atmest smēķēšanu un dzeršanu, ir ar vāju raksturu. Es nekad nevarētu būt kopā ar sievieti, kura pīpē un nesporto.

  Vēl mani pārsteidza, ka dažiem dalībniekiem ir ap 30 un pat vairāk. Tas vispār bez komentāriem. Ja tādā šovā piedalās bezrupīgs pusaudzis, tas ir OK. Bet, kad to pašu dara jau pilnīgi pieaugdzis cilvēks, tas ir nožēlojami un skumji. Es domāju ka viņiem visiem ir ap 20...

  Mani izbrīna arī sadzīviskā puse – viņiem ir drausmīga nekārtība savās personīgās mantās un drēbēs. Ja viņiem tā ir TV-šovā, kad visa tauta to redz, es pat baidos padomāt, kas notiek viņu mājās…

  Patiesībā nav pat īsti skaidra šova būtība, jo šova dalībnieki neko vērtīgu nedaru. Viņiem uzdotos uzdevumus varētu līdzīgā kvalitātē veikt vidēji attīstīts pamatskolas vecuma skolnieks.

  Kāds var man parmest – kā, tāds cilvēks kā Aleksandrs Sokolovs, var vērtēt citu personu vērtību sistēmu? Jā, es fotografēju kailas sievietes, bet mana morāle ir ļoti stingra. Es varu paskaidrot un pamatot katru savu darbību un nesu pilnu atbildību par katru savu vārdu.

  Tas viss neatteicas uz Dārtu, jo skaistām sievietēm ir atļauts VISS!
 • saule
  0 0 0

  saule

  Man ir 2 versijas. Viss ir taisniiba vai arii par vinas aktrises debiju kads ir loti labi samaksajis un viss ir teijaters.
 • bu buu..
  0 0 0

  bu buu..

  A te neviens neiedomajas, ka veza arstesana maksa bargu naudu? Un vinai varbut nav tas naudinas?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl