Komentāri
Kristīne izsludina konkursu: randiņš pret skatītāju atbalstu!
Toms Norde

Lai kļūtu par atpazīstamu, populāru un iemīļotu TV cilvēku ir svarīgs skatītāju atbalsts. Arī topošajām TV Zvaigznēm, ik dienu tiek dota iespēja komunicēt ar saviem atbalstītājiem sociālajos tīklos: draugiem.lv un facebook lapās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nojausdama, ka nepatikšanas min uz papēžiem, Kristīne šodien savā draugiem.lv lapā publicēja konkursu saviem vīriešu kārtas atbalstītājiem: “Ar to puisi iešu uz randiņu, kurš palīdzēs savākt visvairāk sekotāju draugos un facebook. Kā arī, ja sēdēšu rīt uz strīpas, tad, kurš sabalsos visvairāk, ar to arī iešu uz randiņu.” Kristīnes lapā gozējas arī ziņa, ka nu viņa esot brīva un pieejama sieviete, tāpēc īpaši gaidīs vīriešu atbalstu.

Jau no šova pirmās dienas, skatītājiem gluži vai kā uz delnas tikušas uzburtas Kristīnes attiecību un mīlas ainiņas. Bet pēc divu nedēļu nošķirtības no sava ārpasaulē palikušā mīļotā, Kristīne atkal ir brīva un gatava mesties jaunos piedzīvojumos.

Vai izbijušajai striptīzdejotājai izdosies palikt šovā? Un, vai viņa būs gatava doties uz randiņu ar “nezināmo” atbalstītāju? Seko līdzi notikumiem 24 stundas diennaktī. 

Kristīnes lapa draugiem.lv 

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl