Kristīne dodas mājās ar atvadu runu

10 komentāri
Kristīne dodas mājās ar atvadu runu
Foto: Toms Norde

Vakar šovā TV Zvaigzne Kristīnes epopeja beidzās. Smagi slimā grūtniece ar rakstveida lūgumu vērsās pie šova veidotājiem, lai dotos mājās un atrisinātu savas veselības un finansiālās problēmas. Brīdi pirms savas izvēles paziņošanas kolēģiem pēc Kristīnes ieradās gaidāmā bērna tēvs Oskars. Skandalozā dalībniece no pārējiem šova dalībniekiem atvadījās ar pasaku un devās krāmēt mantas. Taču neviens no šova kolēģiem pat nepiecēlās, lai Kristīni uz atvadām apskautu.

Pēdējās pārrunās Kristīne teica, ka to bija gaidījusi un labāk skarba patiesība nekā saldi meli. Kristīne atklāja, ka visgrūtāk bijis izturēt tos brīžus, kad visi novērsušies un bijuši vienaldzīgi pret viņu. Kristīne domā, ka būtu pelnījusi atvainošanos par neiecietību.

Uzvaru viņa novēl [Ex] da Basam, ar kuru šova laikā izveidojies arī vislabākais kontakts: “Viņam piemīt TV Zvaigznei vajadzīgās īpašības.”

Izbijusī striptīzdejotāja šovā aizvadīja mēnesi, viņas centību, strādājot pie uzdevumiem, slavēja profesionāļi, bet uzvedību nopēla tuvākie – šova kolēģi. Šova laikā viņa atklāja ne mazums skandalozu faktu par savu pagātni. Atzinās, ka ir lietojusi narkotikas, skūpstījusies ar sievieti, dzīvojusi mežā un “meklējusi gaismu”, kā arī ar kailu miesu pelnījusi iztiku. Atklājās arī fakts, ka Kristīne ir bērniņa gaidībās no vīrieša, kurš viņu sitis un pazemojis. Lai arī viņa centās būt stipra, pēdējā izbalsošanā “salūza”, un jau nākamajā dienā šova administrācija saņēma ziņu, ka Kristīne vēlas spēli pamest. Vakar Kristīne devās mājās.

Šova kolēģi viņai novēlēja izturību, pacietību un veiksmi. Bet – kāda būs dzīve šova mājoklī pēc Kristīnes aiziešanas? Seko līdzi notikumiem TV Zvaigzne mājaslapā.

 

10 komentāri