Kristīne atklāj, kas ir viņas lielākie konkurenti

3 komentāri

Sestdienas pēcpusdienā realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieki tika aicināti uz pārrunām, kurās Kristīne pastāstīja, kā citi uz viņu skatās, – joprojām ar greizu aci, un nosauca, viņasprāt, lielākos konkurentus.

Pie spēcīgākajiem izbijusī striptīzdejotāja minēja Juri, Lindu, [Ex] da Basu un Andersonu, bet vājākie, viņasprāt, ir Elīna, nosaucot meiteni par blondīni, uzsverot, ka arī sadzīviskā ziņā viņa neesot pieredzējusi. Par Neimani tika izteikts tikai tas, ka viņš ir pārāk kautrīgs. Bet, Kristīn, Tu tā arī nespēji atbildēt – kas ir Tavi lielākie konkurenti?

TOP komentāri

 • Šova skatītāja
  0 0 0

  Šova skatītāja

  Interesanti, Andersons un Juris ir kā rūpējoties par Kristīnes topošo bērniņu izsakās, ka viņai šovs jāpamet. Jo lūk, bērnam nav labi būt tādaa psihologiskaa diskomfortaa. Bet kurš tad rada Kristīnei šo diskomfortu? Manuprāt, viņi visi ir liekulji. Ļoti vēlētos zināt - ko konkrētu sliktu Kristīne nodarījusi šova dalibniekiem.
 • Šova skatītāja
  0 0 0

  Šova skatītāja

  Būtu jauki, ja balstiņa pajautātu KATRAM dalībniekam kādēļ viņš ir pret Kristīni.
 • a?
  0 0 0

  a?

  Ja jūs liekat video un analizējat to - tad rakstiet par to, ko tiešām cilvēks ir teicis, jo mēs taču šo video REDZAM UN DZIRDAM PAšI.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl