Ko Neimanis un Marta darītu VIP numuriņā?

1 komentārs
Ko Neimanis un Marta darītu VIP numuriņā?
Foto: Toms Norde

Jauns nedēļas sākums vēsta tikai par vienu – rīt jau otrā izbalsošana, kas pašlaik arī ir lielākā aktualitāte dalībnieku starpā. Vieni no runātājiem bija, iespējams, pirmais neoficiālais pāris realitātes šovā TV Zvaigzne – Marta un Neimanis, kuri jau paspējuši pārspriest, ko darīs, ja kāds no viņiem iegūs iespēju dzīvot VIP istabiņā.

Pagājušajā nedēļā skatītāji realitātes šovā TV Zvaigzne sagaidīja pirmo izbalsošanu, kas izvērtās ļoti dramatiska. Celmlauzis šova telpu pamešanā bija skaļais Džeimss, bet par uzvarētāju tika pasludināts Jaroslavs, kuram kā pirmajam tika dota iespēja nedēļu dzīvot VIP numuriņā. Dramatisms turpinājās – Dārta kritizēja jauno dalībnieku Andersonu, meitenes un citi šova dalībnieki pavērsās pret Kristīni, Jura izmešana no šova, kā arī radies pirmais, iespējams, neoficiālais TV Zvaigznes pāris – Neimanis un Marta.

Viņiem pirmais randiņš bija piektdien, kad kopīgi apmeklēja Deivida Getas šovu Arēnā Rīga kopā ar kolēģi [Ex] da Basu, kurš iesildīja pasaulslaveno franču dīdžeju. Pēc tā vakara var just, ka abi jaunieši ir satuvinājušies, lai gan skaļi visiem paziņojuši, ka viņiem ir tikai koleģiālas attiecības. Par to gan neliecināja vakardiena, kad Marta un Neimanis pārsprieda to, kas notiks, ja kāds uzvarēs šonedēļ un iegūs iespēju līdz nākamajai otrdienai mitināties VIP istabiņā.

1 komentārs