Ko dalībnieki saka par Kristīnes palikšanu šovā?

17 komentāri

Vakar vakarā realitātes šovā TV Zvaigzne risinājās dramatiski notikumi – skandalozā striptīzdejotāja Kristīne saglabāja savu vietu šovā, bet no visiem dalībniekiem atvadīties nācās trakajai Elīnai. Savu sašutumu neslēpa neviens dalībnieks. Ir tikai skaidrs viens, ko izteica arī Linda, – Kristīnei viegli neies…

TOP komentāri

 • Dita
  +1 +1 0

  Dita

  Kristīnei vismaz ir dzelzs nervi. Es nemūžam nevarētu uzturēties vidē, kur visi mani heito, tāpēc vien jau cepums viņai.
  Man, piemēram, nav interesanti skatīties kā iedomīgās māsas nez ko tēlo. Ir sajūta ka viņām būtu kādi 18 gadi, nevis vairāk.
 • Zvaigžņu pētnieks
  +1 +1 0

  Zvaigžņu pētnieks

  Manuprāt , nodarbības ir pats interesantākais laiks. Arī viesi ir interesanti , bet tā dīvānos vārtīšanās - pa vienam , pa dieviem vai trim - nu tas nav interesanti .
 • Versija
  +1 +1 0

  Versija

  Kā tad Kristīne neko nedara? Tieši pretēji, beidzot par šovu sāk interesēties cilvēki un aug reitingi, līdz šim tas bija garlaicīgs ētera tērēšanas laiks, bet tagad ir patiesas emocijas, Ugunsgrēks un Zenta klāt nestāv (Kristīne vizuāli atsit Zentu jaunībā :)). Jā, cilvēki skatās, jo viņi ikdienā saskaras ar līdzīgām situācijām, tas ir aktuāli un interesantāk skatīties, nekā tos skečus, kuros nav ne satura, ne humora. Tad lūk, vismaz īsta drāma. Kāda jēga cilvēkiem tv skatīties, kā dalībnieki attīstās un piedalās nodarbībās, tas skatītājam nav interesanti. Šovs ir emocijas un Kristīnei tādas ir, tāpēc cilvēki balso. Ko dara pārējie? Lai taisa savu šovu, kaut mākslīgi, kaut dabiski. Nav jāatdarina Kristīni, bet jāparāda saiedrībai kaut ko skatīšanās vērtu no sevis. Nevienam taču neinteresētu skatīties skolas sporta stundu, kaut arī visi taču kā aitu bars dara pakaļ un cītīgi strādā. Var nestrādāt vai strādāt aizkadrā ar sevi, bet citiem tas nemaz nav jādara, lai kļūtu par zvaizni un šovmeni, tādi vienkārši ir no dabas un galvenais, lai būtu interesanti skatīties, tā sabiedrībai atpūšoties no savas ikdienas rutīnas. Paldies šova veidotājiem, nākamais šovs varētu būt ikdienas problēmu risināšanas šovs. Ataicināt šādus vairākus pārus un kā viesus aicināt psihologus un sabiedrībā zināmus cilvēkus un runāt šīs problēmas. Varbūt tādā veidā, skatoties uz šīm problēmām u to risināšanu, kāda ģimene izrisināja arī savas problēmas vai arī konstatēja, ka ir problēma. Pārrunāja problēmu, skatoties šovu un pateica varbūt, ka redzi, ar mums arī ir tapat un paskaties, tu arī tāpat dari, viņi izdarīja tā, kā darīsim mēs? Tādā veida šovs būtu noderīgs sabiedrībai. Vai bez Kristīnes šis šovs būtu skatīšanās vērts, grūti pateikt, pagaidām nekas interesants vairs nebija.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl