Kiviča padomi TV Zvaigznēm

0 Komentāru
Kiviča padomi TV Zvaigznēm
Toms Norde

Trešdienu vakaros šova mājoklī pie topošajām TV Zvaigznēm viesojas sabiedrībā atpazīstami cilvēki. Vakardienas ciemiņš bija mūziķis un raidījumu vadītājs Andris Kivičs. Viņš dalījās gan savā skatuves, gan dzīves, gan raidījumu vadīšanas pieredzē un atbildēja uz šova dalībnieku jautājumiem par raidījumu vadīšanas aizkulisēm.

Kivičs atklāja, ka priekšstats par katru raidījumu veidojas no masu medijiem, taču, kad cilvēks atnāk un apsēžas blakus, studijā veidojas sava aura. Mūziķis atzinās, ka vadīt raidījumus vēlējies jau sen: “Man patīk sarunāties ar cilvēkiem, un es varu runāt ar nepazīstamiem cilvēkiem.”

Andris Kivičs uzskata, ka TV zvaigznei jābūt gana izskatīgai personībai, sevi jākopj, jābūt ar labu dikciju un gatavam reaģēt neveiklās situācijās: “Darbs jāmīl visvairāk par visu. Jums ir jābūt interesantiem. Un “teļukā” esat kā zem lupas. Bet tie cilvēki, kuri jūs aprunā, ir sliktāki par jums. Tie, kuri ir labāki, tiem nav laika domāt par šoviem.”

Mūziķis jaunajiem talantiem ieteica mācīties no katra cilvēka: “Es mēģinu pieiet cilvēkiem no tās nestandarta puses. Visinteresantākais cilvēks kļūst tad, kad viņš aizmirst, ka tiek filmēts.” Un, intervējot cilvēkus, Andris Kivičs ieteica uzdot jautājumus, kas pašiem šķiet interesanti. “Ir svarīgi atrast savus domubiedrus un saprast, kas jums interesē. Karā uzvarēs tas, kurš sapratīs, kas notiek cilvēku galvās.” “Cilvēkiem patīk, ja viņus uzrunā vārdā, saka komplimentus un labas lietas.” Bet, ja sarunbiedrs nepatīk, tad “jāieslēdz” profesionālisms.

Arī par izturēšanos kameras priekšā Kivičam bija ieteikumi: “Kā stāvēt kameras priekšā varat papētīt youtube.com. Cilvēki TV ekrānos vēlas redzēt pārliecinātus cilvēkus. Es jums novēlu nostāties pretī spogulim, paskatīties uz sevi no malas. Pamats jūsos jau ir ielikts, galvenais ir “močīt” un skatīties uz priekšu. Nevajag baidīties kļūdīties. Tā ir jūsu dzīve, un tā pieder jums! Kompleksi nevienam nav vajadzīgi, cilvēki grib smaidīgus raidījumu vadītājus!”

Bet jau šo sestdien pie topošajām TV Zvaigznēm viesosies aktieris Ainārs Ančevskis. Kādi būs viņa padomi zvaigznēm? Seko līdzi notikumiem šovā!

 

 

0 Komentāru