Kas saraudināja “TV Zvaigzni” Egii?

1 komentārs
Kas saraudināja “TV Zvaigzni” Egii?
Toms Norde

Šodien savām emocijām nespēja pretoties šova “TV Zvaigzne” “mīlīgais kaķēns” Egii. Pāris dzēlīgas piezīmes no kolēģiem un Egii izplūda asarās stundu pirms dienas grēksūdzes.

Mātišķi mierināt viņu steidzās Linda, atklājot, ka arī pati vakar sajutusies lieka, gluži tāpat kā Egii šodien. Jaunās sievietes pamanījšas, ka kolēģi “atveras”, bet pašām neesot ko parādīt, ko dot skatītājiem.

Palikusi vientulībā, Egii atklāja, ka pārāk daudz emociju un notikumu pēdējā laikā noticis, turklāt pārējie šova dalībnieki ir skarbi savos komentāros: “Es savā dzīvē neesmu pieradusi pie maziem apvainojumiem, kādus izsaka Jarix vai Juris. Man ir sajūta, ka nevaru pretī dot cilvēkam to, lai apvainotu atpakaļ, tāpēc labāk paklusēju un sakrāju to sevī.”

Egii jūt atbalstu no Lindas un Exša, taču pieļauj domu, ja emocijas ņēmušas virsroku arī tāpēc, ka jau rīt lielā izbalsošanas diena. “Es uztraucos, jā, jo cilvēki, kuri atnākuši uz šovu ir pārliecināti, māk runāt, bet es esmu atnākusi mācīties. Es cenšos visu izdarīt  pēc iespējas labāk. Es domāju kā strādāt ar publiku, nevis ar kamerām, tāpēc viņiem viss izdodas labāk.”

Egii baidās, ka māsas Dārta un Mārta, Jaroslavs un Juris ir tie, kas viņu mierīgi spētu izēst no šova. Egii saka, ka dzīvē ir iemācījusies, ka gudrākais paklusē, taču arī to nevar pateikt saviem cīņas biedriem acīs.

“Ja man ko pasaka vienkārši noriju kamolu un paklusēju.”

Pēc brīža Egii VIP istabiņā pievienojās arī Juris, kurš bija gatavs atvainoties par savām skarbajām replikām, taču Jaroslavs teica, ka dzīvē cilvēki ir reāli cūkas un, ka viņai jāiemācās par sevi pastāvēt un sevi aizstāvēt.

Vai Egii rīt sēdēs uz izbalsošanas krēsla? Un kurš ļaus vaļu emocijām nākamais?  Seko līdzi notikumiem šovā “TV Zvaigzne” Kanālā 2 un www.tvzvaigzne.lv
1 komentārs