Kas ir šova TV Zvaigzne jaunais dalībnieks?

Komentāri
Kas ir šova TV Zvaigzne jaunais dalībnieks?

Šovakar realitātes šovā TV Zvaigzne dramatiskas lietas, kādam šovs jāpamet, bet kādam šī ir laimīgā diena. Šova dzīvoklī šovakar ieradies jauns dalībnieks – Džeimsa (Jamess) vietu ieņems 22 gadus vecais, Latvijas Kultūras koledžas students no Saulkrastiem Edgars Andersons.

Uz jautājumu, kādēļ pieteicies šovam, Andersons atbild šādi: “Daļēji laimes meklēšanas dēļ! Šobrīd mācos un vēlos producēt koncertus/pasākumus, taču nespēju atrast darbu, kaut arī zinu, ka to spēju! Ceru iegūt savam vārdam atpazīstamību šajās aprindās, lai, kad nosūtu CV, darba devējs vismaz atver manu CV, pirms to izdzēš, un uzaicina mani uz interviju! Tālāk es tikšu galā…”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Neeju pēc slavas, to, lai patur tie citi! Kā jau teicu, eju pēc atpazīstamības konkrētās aprindās.”

Andersons ir pārliecināts, lai kļūtu par populāru TV raidījumu vadītāju, ir jāpiemīt šarmam, humora izjūtai, jābūt draudzīgam, nopietnam un jāpārzina savs runas aparāts. Pašpārliecinātais jauneklis domā, ka viņam piemīt viss, lai kļūtu populārs.

Andersona aizraušanās ir mūzika, sports un filmas. Laikam patīk skatīties?! Bet nākotnē sapņo kļūt par producentu.

Jaunais dalībnieks domā, ka skaistākā sieviete uz pasaules ir Beyonce, bet uz neapdzīvotu salu ņemtu līdzi jahtu, helikopteru un sievieti.

Edgars atklāj, ka nekad neskūpstītos ar vīrieti, un uzskata sevi par kompānijas dvēseli. Edgara dzīves moto: dzīvot, nevis izdzīvot!

Kā Edgaram Andersonam klāsies šovā? Vai pārējie dalībnieki viņu pieņems, un ko par sevi būs gatavs atklāt topošais producents? Uzzināsim jau pavisam drīz Kanāla 2 tiešraidēs un 24 stundas diennaktī šova mājaslapā. 

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl