Kas ir Santa Nr. 1?!

50 komentāri
Kas ir Santa Nr. 1?!
TV Zvaigzne

Otru tukšo gultu realitātes šovā TV Zvaigzne vakar ieņēma… Santa Nr. 1.

Santa Čerņevska ir 19 gadu veca rīdziniece. Studē žurnālistiku un vēlas kļūt par raidījuma vadītāju. Santa ir pārliecināta, ka dalība šovā palīdzēs iegūt pieredzi un atpazīstamību. Santas sapņu raidījums – par modi vai… laika ziņas?! Jā, jā, vēl viena daiļā būtne, kura vēlas vadīt laika ziņas! Santa vēlētos līdzināties Janai Duļevskai. Viņas hobiji: dejošana, peldēšana un skaistums (tas gan nav nekāds hobijs!), bet par savu talantu Santa uzskata spēju tikt galā ar VISĀM nepatikšanām. Santai šķiet, ka ir komunikabla, pozitīva un jautra, bet kā sliktāko rakstura īpašību min pārliecību, ka bieži domā, ka tikai viņai ir taisnība. Meitene uzskata, ka viņas ķermeņa skaistākā daļa ir krūtis. Laikam tādēļ uz neapdzīvotu salu līdzi ņemtu peldkostīmu, sauļošanās krēmu un ķemmi. Santa ir pārliecināta, ka TV raidījumu vadītājam jāpelna 10 000 eiro mēnesī.

Vai Santa Nr 1 spēs sadzīvot ar otru Santu? Un kā viņai klāsies šovā – seko līdzi TV Zvaigzne mājaslapā un uzzini.

TOP komentāri

  • Kaimiņš
    0 0 0

    Kaimiņš

    Es esmu VIŅA, tapēc arī tā rakstu. Likās ka Kaimiņš vnk izklausās labāk nekā Kaimiņiene ... daudz labāk :)
  • h
  • what\

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl