Kas ir Džokers? Viņš nav Kokers!

23 komentāri
Kas ir Džokers? Viņš nav Kokers!
no Džokera personīgā arhīva

Izbalsošanas vakars šovā TV Zvaigzne vienmēr ir emociju piepildīts un skumjš, taču tajā ir arī kāds labs notikums, kad šovā ienāk jauns dalībnieks. Jauna, spilgta personība, kas sev metusi izaicinājumu mācīties, pilnveidoties un kļūt par sabiedrībā atpazīstamu, iemīļotu TV raidījumu vadītāju. Šovakar realitātes šova dzīvokļa durvis vēra 22 gadus jaunais mālpilietis Džokers jeb īstajā vārdā Mārtiņš Nungurs.

Pagājušajā gadā Mārtiņš pabeidzis Alberta koledžu, bet šobrīd ir gatavs iziet “dzīves skolu”, lai iemantotu atpazīstamību un kļūtu par slavenu reperi.

Dienās Džokers sapņo vadīt sporta pārraides, lai arī pats ar sportiskām aktivitātēm neaizraujas. Viņam garšo makaroni ar gaļu, alus, un pēdējā grāmata, kuru reperis pāršķirstījis bijusi, – Ceļu satiksmes noteikumi.

Viņaprāt, skaistākā sieviete pasaulē ir Samanta Tīna. Tieši ar viņu Džokers būtu gatavs doties pat uz neapdzīvotu salu. Vēl viņš līdzi paņemtu pildspalvu un papīru, lai varētu dzejot un pierakstīt repa rīmes.

Džokers domā, ka viņa skaistākā ķermeņa daļa ir gludi skūtā galva, bet sievietēs pamana smaidu. Džokers ir brīvs no attiecībām, taču šovā nav gatavs izģērbties un dod priekšroku seksam divatā.

Vai Džokers spēs iemantot skatītāju un pārējo šova dalībnieku simpātijas? Kur slēpjas viņa unikalitāte, “odziņa” un talants? Seko līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne un uzzini pirmais.

23 komentāri