Kas ir Džokers? Viņš nav Kokers!

23 komentāri
Kas ir Džokers? Viņš nav Kokers!
no Džokera personīgā arhīva

Izbalsošanas vakars šovā TV Zvaigzne vienmēr ir emociju piepildīts un skumjš, taču tajā ir arī kāds labs notikums, kad šovā ienāk jauns dalībnieks. Jauna, spilgta personība, kas sev metusi izaicinājumu mācīties, pilnveidoties un kļūt par sabiedrībā atpazīstamu, iemīļotu TV raidījumu vadītāju. Šovakar realitātes šova dzīvokļa durvis vēra 22 gadus jaunais mālpilietis Džokers jeb īstajā vārdā Mārtiņš Nungurs.

Pagājušajā gadā Mārtiņš pabeidzis Alberta koledžu, bet šobrīd ir gatavs iziet “dzīves skolu”, lai iemantotu atpazīstamību un kļūtu par slavenu reperi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dienās Džokers sapņo vadīt sporta pārraides, lai arī pats ar sportiskām aktivitātēm neaizraujas. Viņam garšo makaroni ar gaļu, alus, un pēdējā grāmata, kuru reperis pāršķirstījis bijusi, – Ceļu satiksmes noteikumi.

Viņaprāt, skaistākā sieviete pasaulē ir Samanta Tīna. Tieši ar viņu Džokers būtu gatavs doties pat uz neapdzīvotu salu. Vēl viņš līdzi paņemtu pildspalvu un papīru, lai varētu dzejot un pierakstīt repa rīmes.

Džokers domā, ka viņa skaistākā ķermeņa daļa ir gludi skūtā galva, bet sievietēs pamana smaidu. Džokers ir brīvs no attiecībām, taču šovā nav gatavs izģērbties un dod priekšroku seksam divatā.

Vai Džokers spēs iemantot skatītāju un pārējo šova dalībnieku simpātijas? Kur slēpjas viņa unikalitāte, “odziņa” un talants? Seko līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne un uzzini pirmais.

TOP komentāri

  • milzis
  • Mālpils ļaudis
    0 0 0

    Mālpils ļaudis

    Tu Mārtiņ esi vecis un par tevi tik īkšķus turam , tas ko runā aiz muguras nepievērs uzmanību tu esi tu un tāds paliksi, tevi neizbalsos neticam tam...
  • Smaidule

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl