Kas ir Aldis, un ko viņš meklē šovā TV Zvaigzne?

5 komentāri
Kas ir Aldis, un ko viņš meklē šovā TV Zvaigzne?
Toms Norde

Otrdienas vakarā realitātes šovu TV Zvaigzne pameta Egii, taču viņas vietu ieņēma runīgs, smaidīgs un omulīgs vīrs no Varakļāniem – Aldis Grandāns.

Aldis jau septiņus gadus ir precējies ar, viņaprāt, skaistāko sievieti pasaulē – savu sievu Lindu, un viņu ģimenē aug meita. Alda aizraušanās ir mūzika, hokejs un basketbols. Zvaigžņu stunda – katru reizi, kad tiek spēlētas balles. Aldis pieteicis sevi šovam, jo vēlas kļūt par TV zvaigzni, vadīt izklaidējoša satura raidījumus, iegūt popularitāti, pelnīt, vismaz 3000 eiro mēnesī un līdzināties Artūram Skrastiņam. Viņaprāt, skaistākā viņa ķermeņa daļa ir ausis, bet slikto īpašību nav. Viņš par sevi saka: “Esmu labs, labs, labs!” Ja Aldis laimētu miljonu, viņš nopirktu zemi un uzceltu māju, bet uz neapdzīvotu salu brauktu kopā tikai ar trim strādniekiem. Aldis domā, ka ir kompānijas dvēsele un viņu pārsteigt nebūtu sarežģīti, Aldim patīk, ja kāds kontā ieskaita paprāvāku naudas summu.

Kā Aldim klāsies šovā, un vai viņam izdosies kļūt par TV zvaigzni? Seko līdzi notikumiem TV Zvaigzne mājaslapā un Kanālā 2.

5 komentāri