Kāpēc Neimanis uzvarēja šonedēļ?

1 komentārs

Vakar – izbalsošanas otrdienā – noskaidrojām ne tikai tos, kuri šovu pamet, bet arī to laimīgo, kura darbs tika atzīts par veiksmīgāko. Neimanis jau ne vienreiz vien sevi pierādījis, kas nozīmē, – atkal var izbaudīt VIP istabiņas priekšrocības.

Neimanis pagājušās nedēļas lielo uzdevumu, pēc režisora un producenta Māra Ozoliņa domām, bija izpildījis vislabāk. Kā viņš pats atzina, ideja nav nekas oriģināls, bet gan aizgūta no tādiem šoviem kā Neiespējamā misija (Wipe out) un Lielā balva. Taču tas viņu nebiedēja, tieši otrādi – jaunietis meta izaicinājumu Latvijas skolām, lai pārstāv savu pilsētu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • jā
    0 0 0

    Vēl ir slavenais Geto games, un nav saprotams kā Neimanis var reklamēt savā video jau esošas organizācijas linku.Uzvarēja ,jo M.Ozoliņš tā gribēja.Personīgi man patika Jura melnais humors,kur jāieslēdz smadzenes,vismaz atšķirīgs no citiem,kas dzied par "kluci" un viss.Ļoti labs bija ExDabase! Neimanim jāmācās,ui,cik daudz!Nesaprotu,kāpēc viņš jau no šova sākuma centās uzsvērt,ka mācās par režisoru.Atceros,kā māsas izsmēja viņu pēc pirmajām a la režisora Neimaņa vadībā pavadītajām nodarbībām. Neimanim ir jāmācās runāt ,skaidrot savu domu līdz galam,neteikt "esu,bet esmu,ne cepjās,bet cepas." Nav tāda "pa lielam",ko pateica pat savā video...Atbildot,jāizskauž uu,ūū,sssss,hmmm,jā ā,tctc,nav jāstosta vārdi divreiz vai trīsreiz.Jāmācās un jāmācās! Dīvaini,ka Neimaņa izredzētā viņu neliek par šova uzvarētāju,bet sevi.Ha,ha!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl