Kamēr Dārta strādā, Kristīne guļ

6 komentāri
Kamēr Dārta strādā, Kristīne guļ
Foto: Toms Norde

Šajā nedēļā realitātes šova TV Zvaigzne lielais uzdevums ir izstrādāt un uzņemt sociālu reklāmas kampaņu. Lai veiktu uzdevumu, visi dalībnieki tika sadalīti komandās pa pāriem. Par Dārtas partneri tika izvēlēta Kristīne.

Tā kā Grīšļu māsām pret Kristīni jau no laika gala nav īpašu simpātiju, Dārta savu neapmierinātību nemaz neslēpj. Savai māsai viņa atklājusi, ka apzināti Kristīnei iedalījusi mazāk pienākumu, jo viņām grūti sastrādāties. “Man jau patīk, ka cilvēks guļ visu laiku un tad, kad es jau sāku plānot tēlus, pasaka, ka varētu kaut ko mainīt!” Uz ko Marta lielīgi atbildējusi, ka viņai gan palīgā nākšot Dzintars: “Es saku, man Dzinča palīdzēs ar to zīmēšanu, tēla apraksts arī ir, scenārijs arī jāsazīmē.”

Dārta saviem kolēģiem pastāstīja, ka viņai nepatīk tas, ka Kristīne uzmanību šobrīd velta savām problēmām, bet neizrāda iniciatīvu un neiesaistās uzdevuma sagatavošanā. Kristīne, ņemot vērā savu “īpašo” stāvokli, šova dalībnieku kopīgajās ēverģēlībās iesaistās maz. Taču, kas viņai liedz strādāt pie pašizaugsmes?

Kāds būs Dārtas un Kristīnes kopdarba rezultāts redzēsim jau pirmdien, kad skatītāju un eksperta viedoklim tiks nodoti visi sociālo kampaņu video materiāli.

Seko līdzi notikumiem Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

TOP komentāri

 • liene
  0 0 0

  liene

  Varu teikt tikai vienu māsas ir pārāk iedomīgas un lecīgas, tāpēc viņas jābalso ārā. Var jau būt, ka kāds cilvēks var nepatikt, bet tika nekaunīgi izsmiet Kristīni tas nav neviena cilvēka cienīgi.
 • saule
  0 0 0

  saule

  Santa izskatās pēc šovmeņa tipa. No viņas tiešām var iznākt vadītājs. Cik paskatos i dziesmu uzsāks, i smuki runā un sanāk arī! Harizma IR.
 • Salta
  0 0 0

  Salta

  Jāsaka, ka neredzu nevienu seju, kuru gribētu redzēt TV ekrānā. Par intelekta līmeni un runas kultūru vispār nerunāsim. Abas māsas ir ļoti nepatīkamas (kā kazas spiriņas, kas ietītas konfektes papīriņā). Elīna velti vēršas pret Kristīni-nesaprot, ka viņa būs nākošā...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl