Kā jāuzvedas TV Zvaigznei?

4 komentāri
Kā jāuzvedas TV Zvaigznei?
Toms Norde

Jau gandrīz mēnesi12 slavu alkstoši, jauni, pašpārliecināti un mērķtiecīgi jaunieši mitinās realitātes šova TV Zvaigzne dzīvoklī. Viņi uzdrošinājās un pieteica sevi šovam, lai mācītos, pilnveidotos, kļūtu par zvaigznēm un spētu strādāt šovbiznesa jomā Latvijā. Ik dienu viņus apciemo profesionāli pedagogi, runas skolotāja, horeogrāfi un kustību mākslinieki, režisori, aktieri, mūziķi un dziedātāji, producenti, fotogrāfi, menedžeri, žurnālisti un citi savas jomas meistari, lai sniegtu atbildes uz viņu jautājumiem un dalītos pieredzē un zināšanās. Taču, neskatoties uz saviem augsti izvirzītajiem mērķiem, tā vietā, lai tvertu informāciju pilnām mutēm, TV Zvaigznes pa slavas kāpnēm lien kā gliemeži.

Skatītāji pamanījuši, ka šova dzīvoklī nemitīgi valda “bardaks” un “šmuce”, izmētātas mantas, nesaklātas gultas, nemazgāti trauku kalni. Arī pie sava ārējā izskata piedomā retais un neatkarīgi no tā, ka viņi redzami 24 stundas diennaktī, staigā čībās un nošļukušās drēbēs, lieto rupjus vārdus un nepiedienīgus izteicienus. Ar abām kājām klibo arī dalībnieku galda kultūra un zupa tiek strēbta no bļodas.

Kā jāuzvedas TV Zvaigznei? Kā jāizskatās TV Zvaigznei? Ko vēlas redzēt skatītāji? Seko līdzi notikumiem Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā un palīdzi ar padomiem – kā kļūt par TV Zvaigzni?!

4 komentāri