Juris šovā noskuj kāju, lai tiktu pīpēt

3 komentāri

Ak, Juri, Juri, Juri! Piektdien atkal bija vērojams tas, ko cilvēks ir gatavs darīt, lai tikai apmierinātu savas vajadzības [lasīt – atkarību]. Kādā no nakts balles epizodēm Juris lūdzās Balstiņai, lai palaiž viņu uzpīpēt, kas beidzās ar līdera lomas uzņemšanos un šķiršanos no labās kājas liekā svara.

Protams, neviens cits kā Marta pirmā pieteicās to izdarīt, kas pārvērtās īstā vairāku minūšu cirkā, ko cītīgi vēroja arī Balstiņa, un paralēli saviem sociālajiem tīkliem materiālu filmēja Neimanis. Beigu beigās rezultāts tīri skaists – Juris ir gatavs ziemas slēpošanas sezonai, bet pārējie novērtēja šo upuri, tiekot uzpīpēt.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl