Juris saņem piedāvājumu strādāt Degpunktā

12 komentāri
Juris saņem piedāvājumu strādāt Degpunktā
Foto: Toms Norde

Vakar pie šova TV Zvaigzne dalībniekiem ciemojās raidījuma Degpunktā veidotāji – producents Agris Blūmfelds un vadītāja – žurnāliste Ieva Brante. Viņi dalījās pieredzē un deva padomus topošajiem televīzijas darbiniekiem, taču īpašu piedāvājumu no raidījuma veidotājiem saņēma Juris.

Agris un Ieva izteica Jurim piedāvājumu pievienoties raidījuma Degpunktā komandai: “Juri, mums ir darbs, ko tu māki?” Raidījuma Degpunktā veidotāji atklāja topošajām zvaigznēm, ka ikdienā nākas saskarties ar dažādi noskaņotiem cilvēkiem, bet dusmīgo ir vairāk. Ieva teica: “Lai kas arī notiktu, jums jātur “taisna mugura”.” Ja esi populārs, esi kā zem lupas: “Ir dažādas baumas un notikumi; jo biežāk esi TV ekrānā, jo lielāka iespējamība paparaci uzmanībai,” teic Degpunktā vadītāja un producents.

Degpunktā veidotāji Jurim piedāvāja mainīt šīs nedēļas uzdevuma tēmu un sagatavot kriminālziņas. Juris šo piedāvājumu pieņēma. Producents atklāja, ka klasiskās kriminālā raidījuma satura tēmas ir uguns, ūdens un dzīvnieki. “Interesanti ir cilvēki un viņu versijas par notikušo,” teic Ieva Brante. Bet Agris ieteica Jurim izvairīties no pašnāvību tēmām. Žurnālisti ieteica Jurim likt lietā fantāziju un atrast arī pozitīvās lietas, ar ko izcelties, lasot kriminālziņas. Kā viņam tas izdosies, redzēsim jau pirmdien!

Vai Juris pieņems piedāvājumu pievienoties Degpunktā komandai? Seko līdzi notikumiem šovā un uzzini pirmais!

12 komentāri