Juris pīpē tualetē un atsakās no režisora amata; tiek izmests no šova

6 komentāri
Juris pīpē tualetē un atsakās no režisora amata; tiek izmests no šova
Foto: Toms Norde

Šodien TV Zvaigžņu dzīvoklī gaiss ir nokaitēts. Visi saņēmuši sodu par pīpēšanu dušās, taču Jurim ar to nebija gana. Viņš emociju uzplūdā ļāvās dūmu priekam telpās vēlreiz. Un tika pieķerts.

Juris saka, ka vēlas smēķēt tad, kad vēlas, nevis tad, kad viņam to atļauj, tāpēc savu rīcību nenožēlo. Protams, viņš ir gatavs izciest sodu, piemēram, līdz pat šova beigām neizmantot internetu. Iespējams, ka vainas sajūta vai arī bailes no tā, ka netiks galā ar uzdoto, Jurim šodien lika spert vēl vienu liktenīgu soli un uzrakstīt iesniegumu šova administrācijai, ka atsakās no šīs nedēļas režisora pienākumu izpildes.

Pārrunās lielākā daļa šova dalībnieku Juri nosodīja un neatbalstīja ne viņa rīcību smēķēt telpās, ne arī atteikšanos no režisora pienākuma. Elīna: “Mums tika dots uzdevums, bet viņš pēdējā dienā mēģina mūs visus un vēl 11 cilvēkus “iegāzt”.” Marta teica, ka smēķēšanu tualetē neatbalsta, bet par atteikšanos no režisora amata bija vēl niknāka: “Mani neuztrauc tas, ka viņš pīpē dušā, bet tas, ka atsakās no režisora amata – nē. Mēs visi gribam pīpēt.” Kristīne grēksūdzē teica, ka bijusi šokā par Jura rīcību: “Mēs iegājām vannasistabā, un viņš tur mierīgi sēdēja un vēsā mierā pīpēja. Nav jau tā, ka mums ūdeni nedod vai ēst, bet pēc Jura izskatās, ka viņš nevar bez tā dzīvot.” Arī Linda Jura rīcību sauc par muļķīgu un neizprotamu, jo tā viņš “iegāzīs” pārējos kolēģus. Egii: “Es domāju, ka viņam ir drosme, bet es neatbalstu. Viņam ir 36 gadi, un tā ir viņa izvēle, bet to, ka viņš atteicās no režisora amata, es nepieņemu. Šodien ir pēdējā diena, jo rīt jānodod scenārijs, un, ja viņš to ir uzņēmies, tas jāizdara līdz galam.” Arī Dārta uzskata, ka Jura lēmums ir necieņa pret pārējiem: “Tas ir viņa pienākums, un tā ir necieņa, ka pāris dūmu dēļ viņš ir gatavs visus mūs “uzmest”. Vienīgi Andersons atbalstīja Juri, sakot, ka tā ir viņa izvēle: “Es atbalstu katra cilvēka lēmumu, bet viņa vietā tā nedarītu.”

Juris par to samaksāja visdārgāko cenu – viņu izslēdza no šova. Kā tas notika? Lasi portālā jau drīzumā! Turpinājums sekos…

6 komentāri