Juris Millers saplēš visus sarakstītos scenārijus

1 komentārs

Ceturtdienas, 23. oktobra, saltajā vakarā pie realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem viesojās skandalozais latviešu producents Juris Millers, kuru topošās zvaigznes sagaidīja ar skaļām ovācijām, taču priekiem nebija lemts būt ilgiem…

Realitātes šova TV Zvaigzne ceturtdienas vakari ir veltīti ciemiņiem, kas Latvijā presē un interneta medijos gozējušies zem skaļiem virsrakstiem. Piemēram, pagājušajā nedēļā sabiedrisko attiecību speciālists Jurģis Liepnieks šova dalībniekiem pastāstīja par savu “spaisa” pīpēšanas pieredzi. Vakar vakarā pie topošajām TV Zvaigznēm ciemojās cilvēks, kurš ir dabūjis pa muti no Andra Kiviča… Skandalozais producents Juris Millers tika sagaidīts ar skaļām ovācijām, taču prieki nebija ilgi, jo tikšanās gaitā viņš atļāvās saplēst visus sarakstītos šīs nedēļas lielā uzdevuma scenārijus, kas pat spēja saraudināt Lindu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl