Juris meklē brūti!

2 komentāri
Juris meklē brūti!
Foto: Toms Norde

Juris vēlas randiņu, jo šovā pietrūkst romantikas.

Vecākais realitātes šova dalībnieks Juris kopā ar vēl 11 spilgtām personībām, kas alkst televīzijas skatītāju uzmanības, nošķirts no realitātes ir jau vairāk nekā trīs nedēļas. Lai arī šobrīd šova dzīvoklī daiļā dzimuma pārstāvju ir vairāk nekā stiprā, Juris grēksūdzē atzinās, ka neviena no meitenēm nav viņa gaumē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Linda nav tajā meiteņu kategorijā, kas man patīk. Lindai ir bērns, un tā ir atbildība. Man patīk jaunākas sievietes. Man nekad nav bijušas attiecības ar vecāku sievieti un ar sievieti, kurai ir bērns.”

Un kā tad ar Elīnu? “Ar Elīnu man nesaskan pasaules uzskati. Man šķiet, ka viņa lasa citas grāmatas, plānākas un glancētas.”

Juris ir pārsteigts par faktu, ka ļoti daudzas latviešu sievietes ir brīvas, tāpēc savas atbalstītājas aicina uz randiņu: “Man nepatīk meitenes, kas kaujas. Un, ja ne katru dienu, tad katru otro gan es varētu iet uz randiņu.”

Mīļās dāmas, ja vēlaties satikt topošo TV Zvaigzni Juri, tad sekojiet līdzi notikumiem TV Zvaigzne mājaslapā un rakstiet uz tvzvaigzne@inbox.lv un iespējams, ka tieši jums būs iespēja doties uz “aklo” randiņu!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl