Juris izsaka kritiku – Dārta izplūst asarās

0 Komentāru
Juris izsaka kritiku – Dārta izplūst asarās
Toms Norde

Naktī no piektdienas uz sestdienu realitātes šova dalībnieki ne vien ballējās, bet arī pārrunāja sestdienas darba plānu. Vēlā nakts stundā Juris, kuram šajā nedēļā uzticēts atbildīgā režisora amats, ķērās pie aktieru skološanas un izteica skarbāku kritiku Dārtai. Juris ir pārliecināts, ka meitene par maz strādā un ir slikta aktrise. Šis “sitiens” Dārtu satrieca, un, nespēdama konstruktīvi uzklausīt kritiku, izplūda asarās. Pēc sarunas ar režisoru viena no seksīgajām šova māsām devās izkratīt sirdi pārējiem. Meiteņu sarunās atklājās, ka Juris esot mainījies uz slikto pusi un viņā iemiesojies kāds ļaunums.

Pēc trakulīgās piektdienas vakara ballēšanās TV šova jaunās zvaigznes sestdien strādāja pie sava otrās nedēļas lielā kopdarba – anekdošu šova – filmēšanas. Jaunieši izspēlēja un inscenēja pašu izvēlētas anekdotes un amizantas ainiņas. To, kā viņiem tas būs izdevies, uzzināsim jau šovakar, kad TV Zvaigžņu anekdošu šovs tiks nodots skatītāju vērtējumam.

Vai Jura skarbā kritika Dārtai un pārējiem aktieriem būs nākusi par labu? Vai TV Zvaigznei ir jāprot sadzīvot ar kritiskām piezīmēm? Seko līdzi un uzzini – Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

0 Komentāru