Juris izsaka kritiku – Dārta izplūst asarās

Komentāri
Juris izsaka kritiku – Dārta izplūst asarās
Toms Norde

Naktī no piektdienas uz sestdienu realitātes šova dalībnieki ne vien ballējās, bet arī pārrunāja sestdienas darba plānu. Vēlā nakts stundā Juris, kuram šajā nedēļā uzticēts atbildīgā režisora amats, ķērās pie aktieru skološanas un izteica skarbāku kritiku Dārtai. Juris ir pārliecināts, ka meitene par maz strādā un ir slikta aktrise. Šis “sitiens” Dārtu satrieca, un, nespēdama konstruktīvi uzklausīt kritiku, izplūda asarās. Pēc sarunas ar režisoru viena no seksīgajām šova māsām devās izkratīt sirdi pārējiem. Meiteņu sarunās atklājās, ka Juris esot mainījies uz slikto pusi un viņā iemiesojies kāds ļaunums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc trakulīgās piektdienas vakara ballēšanās TV šova jaunās zvaigznes sestdien strādāja pie sava otrās nedēļas lielā kopdarba – anekdošu šova – filmēšanas. Jaunieši izspēlēja un inscenēja pašu izvēlētas anekdotes un amizantas ainiņas. To, kā viņiem tas būs izdevies, uzzināsim jau šovakar, kad TV Zvaigžņu anekdošu šovs tiks nodots skatītāju vērtējumam.

Vai Jura skarbā kritika Dārtai un pārējiem aktieriem būs nākusi par labu? Vai TV Zvaigznei ir jāprot sadzīvot ar kritiskām piezīmēm? Seko līdzi un uzzini – Kanālā 2 un TV Zvaigzne mājaslapā.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl