Juris pīpēšanas dēļ gatavs pamest šovu

55 komentāri

Jau vairāku nedēļu garumā Juris pārkāpj iekšējās kārtības noteikumus šova dzīvoklī. Neņemot vērā to, ka šova dalībnieku vidū ir arī nesmēķētāji un grūtniece, Juris turpina pīpēt koplietošanas telpās – tualetēs un dušās.

Dumpinieks jau vairākkārt saņēmis brīdinājumus un sodus no šova administrācijas, kā arī apsolījis, ka respektēs pārējos dalībniekus un ierobežos savu netikumu, taču solījumus turēt Jurim nav izdevies. Administrācija pieņēma lēmumu dalībniekiem izsniegt smēķus tikai pirms pīppauzēm, un cigaretes visiem tika atņemtas. Juri šis fakts sadusmoja tā, ka viņš uzrakstījis iesniegumu, kurā pauda vēlmi šovu pamest.

Šodien pārrunu laikā Balss dalībniekiem jautāja viņu viedokli? Diskusija izvērtās skaļa, taču atbildību par Jura rīcību neviens nav gatavs uzņemties. Dalībnieki ierosināja Juri laist smēķēt biežāk, taču ļaut viņam pamest šovu būtu neprāts. To, kādu sodu būtu pelnījis Juris un kā atrisināt samilzušo smēķēšanas problēmu šova mājoklī, šova veidotāji ļaus ierosināt skatītājiem. Uzzinājis, ka smēķēt varēs ik pēc pusotras stundas, Juris savu iesniegumu pamest šovu palūdza atpakaļ.

Sekojiet līdzi notikumiem šovā TV Zvaigzne mājaslapā un izsakiet vērtējumu – vai Juris pareizi rīkojas, mainot slavu un karjeras iespējas pret pīpjiem?

TOP komentāri

 • Kika
  0 0 0

  Kika

  Es vispār nesaprotu loģiku vienā lietā. Kā var ļaut lietot alkoholu, bet neļaut smēķēt?
  Tiešā, kur Loģika??>???

  Bet es laikam saprotu. Vajag reitingus, vajag intrigas. Un piedzērušies cilvēki tācu bieži vien runā daudz lieka:D
 • vasara
 • ***
  0 0 0

  ***

  Ko Tu, "rudens"! Ja komentāros vēl kāds paslavē Kristīni, tad šovā gan NEVIENS! Arī vakar, pēc uzfimēto darbu noskatīšanās, NEVIENS Kristīnei nepateica atzinīgus vārdus, lai gan viņas veikums bija viens no labākajiem. Brīnos, kā viņa vēl atrod sevī spēku un iedvesmu darbiem! Tādēļ - visu cieņu Kristīnei! Un nerunāsim par viņas pagātni, kas bijis - bijis, bet skatīsimies uz ko cilvēks spējīgs ir šodien.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl